Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

Warto wiedzieć

9 miesięcy temu  06.10.2017, ~ Administrator   

3M: technologie dla branży transportowej
Strona 1 z 3

Przed profesjonalistami branży transportowej stoją różne wyzwania: zmniejszenie emisji CO2, rygorystyczne wymagania produkcyjne, wprowadzenie ekologicznych materiałów czy pojazdów autonomicznych. Wykorzystane do produkcji produkty muszą przede wszystkim zapewnić użytkownikom pojazdów komfort i bezpieczeństwo, a jednocześnie być przyjazne dla środowiska. Firma 3M tworzy rozwiązania dopasowane do potrzeb i wymagań klientów, łącząc ze sobą innowacje z 46 platform technologicznych, co sprzyja poszukiwaniu nowości. Obecnie proponuje branży transportowej trzy innowacyjne marki produktów, które są także bohaterami najnowszej kampanii skierowanej do producentów środków transportu: VHBTM, CubitronTM i PeltorTM .

„Means of Transportation” to najnowsza kampania skierowana do producentów środków transportu: pociągów, autobusów, samochodów i innych pojazdów, promująca rozwiązania technologiczne proponowane przez lidera innowacji dla przemysłu– firmę 3M. Jej bohaterami są trzy najważniejsze dla tej branży marki produktów: VHBTM, CubitronTM i PeltorTM. Usprawniają one pracę producentów środków transportu i sprawiają, że jest ona bezpieczniejsza. Jednocześnie wspomniane produkty poprawiają komfort użytkowania konsumentów – pasażerów środków transportu. Ponadto przy opracowywaniu swoich technologii, 3M priorytetowo bada ich oddziaływanie na środowisko naturalne, dzięki temu innowacje idą w parze z ekologią. Kompilacja tych składowych stojących za każdym produktem to dla klientów 3M gwarancja sukcesu.

– 3M to innowacyjna, międzynarodowa firma, nieustająco poszukująca nowych, innowacyjnych rozwiązań, które po wdrożeniu zmieniają codzienne życie setek milionów ludzi. Celem najnowszej kampanii Means of Transportation jest pokazanie klientom firmy, jak nasze produkty wpływają na poprawienie warunków i jakości ich pracy oraz w jaki sposób ich stosowanie wpływa na poprawę stanu środowiska. Nasze rozwiązania to wdrożona w praktykę wiedza, która pozwala nam dalej się rozwijać – mówi Marcin Domański, Specjalista ds. rozwoju rynku.

Akcja prowadzona przez 3M Poland rozpoczęła się we wrześniu br. i potrwa do końca roku. Kierowana jest przede wszystkim do konstruktorów, inżynierów procesów, pracowników działów zakupów, ale także do ekspertów ds. BHP oraz użytkowników końcowych, czyli pracowników zakładów produkcyjnych. To właśnie oni, wykonując swoje codzienne obowiązki, najwięcej korzystają z technologii 3M. Kampania pozwoli im zrozumieć, jak wybór konkretnych produktów wpływa na efektywność i jakość ich pracy.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

3M: technologie dla branży transportowej
3M: technologie dla branży transportowej
3M: technologie dla branży transportowej

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony