Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

Warto wiedzieć

Wydarzenia

4 miesiące temu  23.10.2019, ~ Administrator   

AS 24 zaprasza na TransLogistica 2019
Strona 1 z 2

Sieć stacji paliw AS 24 konsekwentnie rozwija się w Polsce. Podejmowane działania są wynikiem spotkań i rozmów z przedstawicielami branży TSL i kierowcami pojazdów ciężarowych. Najbliższą do nich okazją będą 7. Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie (5-7 listopada 2019 r.).

AS 24 to sieć stacji paliw przeznaczonych dla pojazdów ciężarowych. Od ponad 30 lat spółka, będąca częścią międzynarodowego koncernu energetycznego Total, tworzy ją na terenie całej Europy. Obecnie dysponuje ponad 15 tysiącami punktów własnymi i partnerskimi. Taka gęstość jest niezwykle ważna dla firm realizujących zlecenia międzynarodowe, ale też i w skali lokalnej pozwala skutecznie przyciągnąć klientów.

Podczas Translogistica 2018 zadeklarowaliśmy intensywny rozwój w Polsce. Konsekwentnie się tego trzymamy, przez ten czas otworzyliśmy pięć kolejnych stacji, przez co nasza sieć wzrosła do 33 punktów. Kontynuujemy te działania, plany na najbliższy czas mamy bardzo ambitne - mówi Cédric Vigneau, dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce.

Wszystkie stacje paliw AS 24 z definicji projektowane są z myślą o obsłudze pojazdów ciężarowych. Przekłada się to zapewnienie kierowcom dużych placów manewrowych, szerokich podjazdów i wysokich wiat oraz wydajnych dystrybutorów z podwójnym systemem tankowania. Powstają one przy głównych szlakach transportowych, w odległościach zapewniających komfortową realizację przewozów.

Uzupełnieniem sieci stacji są karty paliwowe AS 24 i AS 24 Eurotraffic. Służą one wyłącznie do płacenia za tankowanie pojazdów, w tym odczynnika Ad Blue czy określonych usług. Zwiększa to bezpieczeństwo kierowcy i firm transportowych.  Jedną z zalet AS 24 Eurotraffic jest możliwość opłat za przejazdy wybranym odcinkami dróg, tuneli i mostów w Europie. Innym, komfortowym rozwiązaniem jest urządzenie pokładowe Passango.

Nikt z nas nie lubi przymusowych przystanków na przejazdach przez bramki na autostradach. W transporcie międzynarodowym, przy olbrzymim natężeniu ruchu, można w ten sposób stracić bardzo dużo czasu. Idealnym rozwiązaniem jest urządzenie pokładowe do zdalnych płatności, ale w każdym kraju funkcjonuje osobny system, co wymaga posiadania wielu takich modułów. Nasze urządzenie Passango łączy je, obsługując jednocześnie siedem krajów - Austrię, Belgię, Danię, Francję, Hiszpanię, Portugalię i Szwecję. W przyszłym roku dołączą do nich - długo oczekiwane przez naszych Klientów - Niemcy. Trzeba też pamiętać, że w części z nich opłaty należy wnosić także na pozostałych drogach, tunelach czy mostach - dodaje Maciej Parzych, Dyrektor Sprzedaży w AS 24 Polska.
Tagi: AS 24,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony