ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

Warto wiedzieć

Wydarzenia

10 miesięcy temu  04.09.2018, ~ Administrator   

Cykl szkoleń z zakresu chłodnictwa w pojazdach użytkowych

W dniach 6-7 września 2018 roku Inter Cars uruchamia dla swoich klientów cykl szkoleń technicznych z zakresu chłodnictwa i agregatów chłodniczych w pojazdach użytkowych. Odbycie pełnego cyklu szkoleń oraz wybranych modułów tematycznych nie tylko umożliwi zdobycie teoretycznej i praktycznej wiedzy w zakresie eksploatacji i napraw agregatów chłodniczych, ale też umożliwi przygotowanie kursantów do zagadnień związanych z obsługą F-GAZ oraz do samego egzaminu.

Cały cykl oferowany przez Inter Cars składa się z sześciu modułów. Uczestnicy mogą całościowo zgłosić się do udziału we wszystkich, mogą wybrać także część z nich. Warto pamiętać jednak, że deklarując udział w każdym z modułów i wyrażając chęć wzięcia udziału w egzaminie, klient może uzyskać rabat w kwocie 1000 zł netto. Wówczas za wszystkie szkolenia zapłaci 9000 zł.

Koszt udziału w każdym (poza ostatnim) module wynosi 1700 zł netto/osobę. Ostatnie spotkanie, będące szkoleniem przygotowującym do egzaminu F-Gaz na Certyfikat Kat. I oraz samym egzaminem państwowym, to wydatek rzędu 1500 zł netto. Wszystkie spotkania będą miały miejsce w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Cząstkowie Polskim, tam także odbędzie się egzamin.

Zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniach mogą zapisać się na nie poprzez stronę internetową www.truck.intercars.com.pl/pl/ciezarowe/szkolenia lub wysyłając mail na adres szkolenia@intercars.eu. Dodatkowych informacji na temat całego cyklu szkoleń z zakresu chłodnictwa udziela Jacek Stępień – tel. 695 505 985.

Szkolenia techniczne z zakresu chłodnictwa i agregatów chłodniczych w pojazdach użytkowych

 1. Moduł I – Podstawy chłodnictwa (6-7 września 2018);
 2. Moduł II – Agregaty do pojazdów użytkowych (19-20 września 2018);
 3. Moduł III – Agregaty do pojazdów ciężarowych (3-4 października 2018);
 4. Moduł IV – Agregaty naczepowe (17-18 października 2018);
 5. Moduł V – Podstawy lutowania twardego (29-30 października 2018);
 6. Moduł VI – Szkolenie przygotowujące do egzaminu F-Gaz na Certyfikat Kat. I – Egzamin państwowy (13-14 listopada 2018).

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony