ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

ponad rok temu  20.10.2017, ~ Administrator   

DRABPOL dostarczy rozwiązania dla transportu na Ukrainie

Klucz DLK Pro TIS- Compact EE

W listopadzie br. firma DRABPOL dostarczy 78 sztuk kluczy do pobierania i analizy danych z tachografów cyfrowych i kart kierowców DLKPro TIS-Compact EE dla Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Transportu Lądowego Ukrainy (DSBT UkrTransBezpeka). Urządzenia te będą elementem standardowego wyposażenia wszystkich nowych pojazdów tej Służby.

Docelowo liczba ta powiększy się o urządzenia, które będą służyć UkrTransBezpeka również w biurach na terenie całej Ukrainy.

DSBT UkrTransBezpeka to nowopowstała ukraińska służba, która jest odpowiednikiem rodzimej Inspekcji Transportu Drogowego (ITD). Polskie ITD, poprzez wsparcie merytoryczne , jak i liczne szkolenia praktyczne, w znacznym stopniu przyczyniło się do powstania DSBT .

Decyzja DSBT UkrTransBezpeka o zakupie kluczy jednoznacznie wskazuje na drogę jaką obrali nasi wschodni sąsiedzi, stawiając wysoką jakość urządzeń oraz wsparcie techniczne ponad niską cenę. Od momentu swojej premiery , która miała miejsce 5 lat temu, klucze DLKPro z powodzeniem sprawdzają się zarówno w firmach transportowych, serwisach tachografów, jak również w służbach kontrolnych, takich jak Policja, Szkoły Policji czy też Inspekcje Drogowe, stając się najbardziej niezawodnym mobilnym narzędziem do pobierania danych na europejskim rynku.

DLKPro TIS- Compact EE to uniwersalny klucz do pobierania danych ze wszystkich rodzajów tachografów cyfrowych i kart kierowcy.  Pobieranie danych z karty kierowcy odbywa się przy wykorzystaniu wbudowanego czytnika kart chipowych na grzbiecie urządzenia. Pobieranie danych z tachografów VDO jest bardzo szybkie - od wersji 1.3 pobranie danych z karty kierowcy (30 dni) oraz pamięci masowej (90 dni) zajmuje tylko 8 minut!
DLKPro TIS-Compact EE posiada wbudowane oprogramowanie do wizualizacji danych oraz analizy wykroczeń i naruszeń bez konieczności jego instalacji. Ponadto służby kontrolne uzyskują możliwość szybkiego (2. minuty) przeglądu danych pod kątem naruszeń i przekroczeń z pamięci masowej, dzięki czemu , w przypadku braku wystąpienia takowych nie ma konieczności pełnego pobierania danych.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony