ReklamaB1 - breck 04.06-30.06 Kamila

Pojazdy użytkowe

Części i regeneracja

Pojazdy użytkowe

8 miesięcy temu  05.10.2018, ~ Administrator   

EUROPART: katalog Volvo. 2000 produktów

EUROPART po raz pierwszy wydaje samodzielny katalog Volvo Truck, rozszerzając tym samym ofertę katalogową o kolejną markę. Firma realizuje w ten sposób konsekwentnie swoją strategię dostarczenia osobnych katalogów dedykowanych dla tzw. „wielkiej siódemki" marek producenckich.

Na 320 stronach zostało zaprezentowanych ponad 2.000 produktów do ciężarówek szwedzkiego producenta – zarówno części oryginalne jak i marka własna EUROPART Premium Parts. Dla firmy EUROPART ważne jest zapewnienie aktualnej i wyczerpującej oferty, dlatego asortyment sięga od serii FH, FM/FMX, FE do FL, od roku produkcji 2002 do bieżącego rocznika. Rozdziały zostały podzielone w przejrzysty sposób według serii i grup produktów.

Poza podstawowym asortymentem części zamiennych w kategorii układu napędowego, osi, zawieszenia, pneumatyki, elektryki lub hamulców, EUROPART zapewnia szeroką ofertę akcesoriów i elementów doposażenia pojazdów: począwszy od stolików na deskę rozdzielczą po pałąki reflektorów i inne części karoserii. Dodatkowo w osobnym rozdziale prezentowane są specjalistyczne narzędzia, profesjonalne sprzęty do diagnostyki, konserwacji i naprawy oraz produkty chemiczno-techniczne do warsztatu.

Katalog Volvo uzupełniają porady ekspertów:

Raufoss ABC system wtykowy do układów pneumatycznych
Systemy wtykowe ABS/EBS 24 V wg ISO 7683
7-bieg. systemy wtykowe 24 V wg ISO 1185 (typ N). Zastosowanie, korzyści z programu, możliwości obciążenia i plan obłożenia
15-bieg. systemy wtykowe 24 V zgodnie z ISO 12098. Zastosowanie, korzyści z programu, możliwości obciążenia i plan obłożenia

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony