Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

3 miesiące temu  25.01.2022, ~ Administrator   

Gates: pompy wody do ciężarówek

Gates rozszerza asortyment części zamiennych do aut ciężarowych i autobusów o pompy wodne o jakości OE. Uzupełnią gamę produktów Gates FleetRunnerTM od 26 stycznia 2022 roku. Po raz pierwszy operatorzy aut ciężarowych i autobusów będą mogli przeprowadzić kompletny przegląd układu napędu paska pomocniczego przy użyciu części (pompa wodna, przewody układu chłodzenia, pasek, napinacz i koło pasowe luźne) objętych tą samą gwarancją Gates.

Pompy wodne do ciężkich zastosowań z asortymentu FleetRunner doskonale wpisują się w strategię prewencyjnej obsługi serwisowej. Każda pompa wodna Gates jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Proces produkcyjny sterowany komputerowo, z liniami montażowymi, które podlegają ścisłej kontroli jakości, gwarantuje, że wszystkie pompy wodne spełniają lub przewyższają standardy jakości OE i są zgodne z wieloma normami międzynarodowymi (takimi jak ISO/TS 16949). Precyzyjnie wyważony wirnik zapewnia dopasowanie i funkcjonowanie OE. Poszczególne elementy są także poddawane rygorystycznym testom szczelności, weryfikującym wszystkie uszczelnienia i łożyska, jak również poszczególne obudowy.

Dla dystrybutorów części nowe pompy wodne FleetRunner do ciężkich zastosowań oferują wiele korzyści, w tym możliwość magazynowania części, dla których już istnieje zwiększony popyt oraz możliwość dostarczenia pomp wodnych objętych programem gwarancyjnym Gates. Profesjonaliści czerpią korzyści z doświadczeń pierwszego montażu oraz wsparcia technicznego, które często przybiera formę bezpośredniego szkolenia lub szkolenia online dla mechaników.

Oprócz podstawowych instrukcji montażu i informacji dotyczących znaczenia przepłukiwania układu chłodzenia po montażu, dostępne wsparcie techniczne obejmuje również webinaria. Webinaria te dotyczą bardziej złożonych obszarów, takich jak diagnostyka układu chłodzenia i sposoby utrzymywania optymalnego stanu płynu chłodzącego.

- Nasza nowa oferta pomp wodnych FleetRunner do ciężkich zastosowań jest dobrze zbadana i zaopatrzona wyłącznie w popularne aplikacje, na które jest już popyt. Od początku będziemy w stanie zaspokoić zapotrzebowanie w ponad sześciu milionach ciężarówek i autobusów na drogach EMEA. Wszystko to jest możliwe dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie rozwoju układów napędowych OE, w połączeniu z wiedzą specjalistyczną z zakresu produkcji pomp wodnych oraz rozległą wiedzą na temat rynku układów napędowych pracujących w ciężkich zastosowaniach - mówi Bert De Lange, kierownik działu rozwoju działalności produktów do ciężkich zastosowań w Gates Europe.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony