Pojazdy użytkowe

Ogumienie

Transport

Pojazdy użytkowe

miesiąc temu  07.06.2017, ~ Administrator   

IVECO zapowiada nowy pojazd ciężarowy
Strona 2 z 2

Zaawansowana technologia, długie okresy między przeglądami oraz wytrzymałość Stralisa X-WAY pozwalają osiągnąć znaczące oszczędności w zakresie obsługi serwisowej. Elementem zmniejszającym koszty jest na przykład układ hamulcowy, w którym zostały zastosowane tarcze o podwyższonej trwałości. W połączeniu z wyjątkowo niskim zużyciem paliwa osiągnięto niezwykle niski całkowity koszt posiadania.

Wśród technologii obniżających zużycie paliwa znajdują się najnowsze systemy, takie jak system HI-CRUISE czy inteligentny osprzęt silnika SMART. Dzięki nim udało się osiągnąć redukcję zużycia paliwa o 11,2%, potwierdzoną w wersji XP przez TÜV SÜD, jedną z wiodących światowych organizacji technicznych.

Modułowa konstrukcja Stralisa X-WAY zapewnia najwyższą elastyczność podczas dostosowywania pojazdu do specyficznych wymagań klienta. Pojazd występuje jako podwozie oraz ciągnik siodłowy; z różnymi rozstawami osi; wysokościami zawieszenia. Może być wyposażony w szeroką ofertę silników, skrzyń biegów oraz napęd hydrostatyczny Hi-Traction. Wiele opcji wyposażenia dodatkowego, wytrzymała konstrukcja i niska masa własna pozwalają skonfigurować pojazd przeznaczony do różnorodnych zadań.

Stralis X-WAY oferuje również duży wybór kabin: krótka kabina AD (Active Day) z niskim dachem, kabina sypialna AT (Active Time) z niskim lub średnim dachem, a dla najwyższego komfortu kabina sypialna AS (Active Space), zaprojektowana specjalnie dla nowego Stralisa XP ważna szczególnie w ruchu długodystansowym. Wszystkie kabiny zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno na dłuższych odcinkach, jak i przy trwających krócej zadaniach terenowych, wiążących się z odbiorem lub dostawą ładunków na plac budowy.

Pojazd produkowany jest w fabryce IVECO w Madrycie, pierwszym zakładzie produkcyjnym Grupy CNH Industrial, który osiągnął złoty medal w programie World Class Manufacturing, co oznacza jeden z najwyższych standardów zintegrowanego zarządzania fabrykami i procesami.

Stralis X-WAY wejdzie do sprzedaży w całej Europie we wrześniu 2017 r. Międzynarodowa premiera odbędzie się w trakcie 14. edycji Solutrans, targów transportu miejskiego i drogowego, które odbędą się w dniach 21-25 listopada w Lyon Eurexpo. Stralis X-WAY będzie walczył o prestiżowy tytuł „Samochodu Ciężarowego Roku 2018”.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony