Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

ponad rok temu  11.03.2011, ~ Administrator   

Mercedes-Benz stworzył zupełnie nową formułę leasingową łączącą w jednej umowie leasing samochodu, serwis przez całą długość umowy oraz ubezpieczenie. Jest to odpowiedź na oczekiwania klientów - zmniejszenie liczby formalności oraz obniżenie i stałość kosztów.


Zawierając umowę leasingową, nabywca otrzymuje darmowe ubezpieczenie oraz usługi serwisowe (w dwóch opcjach, do wyboru). Również sama długość umowy zostaje dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu klient Mercedesa może skupić się na użytkowaniu samochodu w myśl zasady: "Tankujesz i jeździsz! My zajmujemy się resztą". Istotną zmianą względem standardowych umów leasingowych jest stałość wysokości rat płaconych w złotówkach. Gwarantuje ona klientom Mercedesa bezpieczeństwo kosztów. W tradycyjnych formułach leasingowych określana była jedynie minimalna wartość końcowa pojazdu, która mogła ulec zmianie. Wysokość rat mogła być także uzależniona od wahań kursu walut.


"Lease&Go" poza korzyściami płynącymi z obowiązywania samej umowy, daje także możliwość wyboru sposobu jej zakończenia. Klient, zależnie od potrzeb, może po upływie jej terminu zwrócić samochód, wykupić go za określoną w umowie wartość końcową, lub wydłużyć ją na kolejny okres. Nie ma w tym zakresie presji czasowej - ostateczną decyzję wystarczy podjąć w terminie do 4 miesięcy przed zakończeniem umowy.

Więcej informacji o Lease&Go dostępnych jest pod adresem www.mercedes-benz.pl/lg

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony