Pojazdy użytkowe

Części i regeneracja

Pojazdy użytkowe

ponad rok temu  06.06.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Nowa odsłona kampanii TRW „Prawdziwe Oryginały” [VIDEO]
Strona 1 z 2

ZF Aftermarket ogłasza nową odsłonę wielokrotnie nagradzanej kampanii TRW „Prawdziwe Oryginały”. Tym razem firma koncentruje się na podkreśleniu jakości i wytrzymałości części układów hamulcowych, kierowniczych i zawieszenia do pojazdów użytkowych z serii TRW Proequip. Zgodnie z koncepcją kampanii „Prawdziwe Oryginały”, jej twarzą został Erik Larsson – zawodowy kierowca ze Szwecji zajmujący się spedycją w rejonie koła podbiegunowego. Kampania multimedialna obejmuje krótki film oraz objaśnia, jak dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu Grupy ZF części marki TRW do pojazdów użytkowych są w stanie sprostać wyczerpującym testom w najcięższych warunkach. 

Czerpiąc ze stuletniego doświadczenia

„Prowadzenie pojazdu ciężarowego i jego skuteczne wyhamowanie stanowią wyjątkowe wyzwanie inżynieryjne. Najwyższej klasy eksperci już od ponad 100 lat pracują nad rozwojem oferty części skierowanych do pojazdów ciężarowych” – wyjaśnia Richard Adgey, Szef działu  Inżynierii Produkcji. 
„Każda część TRW przeznaczona do samochodów ciężarowych sprawdzana jest w ekstremalnych warunkach: w laboratorium, na torze oraz na drogach. Daje to pewność, że części te są niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasi klienci wymagają od nas produktów najwyższej jakości, które sprostają najcięższym wyzwaniom”.

Stworzone przez Prawdziwych Oryginałów dla innych Prawdziwych Oryginałów

Zgodnie z zamysłem kampanii, również w najnowszej jej odsłonie wystąpił „Prawdziwy Oryginał”. Tym razem gwiazdą został Erik Larrson, który dostarcza towary mieszkańcom i firmom w Szwecji w rejonie koła podbiegunowego.

Dynamiczna historia opowiada jak lokalni mieszkańcy polegają na Eriku, nie tylko w kwestii dostarczania artykułów pierwszej potrzeby. Dzięki jego pracy mogą liczyć na produkty i materiały potrzebne do codziennego funkcjonowania w ekstremalnym klimacie. Z kolei Erik polega na częściach TRW do pojazdów ciężarowych, dzięki którym może dotrzeć do swoich klientów. Historia Erika pokazuje jego pełne zaufanie do marki, która zapewnia jakość i wytrzymałość pozwalające mu przemierzać najtrudniejsze szlaki, w najtrudniejszych warunkach klimatycznych – wszystko po to, aby nie zawieść lokalnej społeczności na północy Szwecji.

Wyjątkowy asortyment

Dostarczając wszelkiego typu systemy bezpieczeństwa do pojazdów każdej klasy, koncern ZF zdobył bogate doświadczenie w zakresie znajomości materiałów oraz procesów ich produkcji, dzięki czemu produkowane części do pojazdów użytkowych odznaczają się znakomitymi parametrami pracy, bezpieczeństwa oraz trwałości. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony