Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

3 miesiące temu  08.07.2021, ~ Administrator   

Nowe rozwiązanie dla producentów zabudów

Fot. www.pommier.eu

Kontrolowanie temperatury to specyficzna część biznesu logistycznego, która doczekała się kolejnej generacji systemu mobilnych przegród instalowanych w zabudowach typu izoterma. 

Od 1945 roku aż 90 opatentowanych rozwiązań i każdego roku 3% obrotów przeznaczanych na badania i rozwój – trudno firmie POMMIER odmówić kompetencji w branży automotive. Jeśli dla transportu produktów wrażliwych ważny jest pełny monitoring temperatury, to najnowsza propozycja francuskich inżynierów może okazać się innowacyjna.

Podnoszenie, przesuwanie i ryglowanie ruchomych przegród to zaleta rozwiązań typu POWERLIFT 6S - nowej generacji mechanizmów powstałych z myślą z zmniejszeniu uciążliwości operacji angażujących układ mięśniowo-szkieletowy pracowników. Nowością jest ergonomiczna rękojeść manipulacyjna zapewniająca jeszcze większy komfort i wydajność. Francuscy inżynierowie postanowili też zwiększyć wytrzymałość przegród przy intensywnym użytkowaniu. Jedną z mocnych stron POWERLIFT 6S jest wybór dostępnych możliwości, co sprawia, że jest to rozwiązanie odpowiednie do każdego rodzaju zabudowy typu izoterma. Ulepszona konstrukcja to teraz aż trzy sposoby ryglowania przegrody w pozycji horyzontalnej, tj. przy pod sufitem chłodni i dwa rodzaje profili przesuwnych: szyna aluminiowa lub szyna ze stali ocynkowanej. 

Z okazji premiery POWERLIFT 6S, POMMIER udostępnia producentom nadwozi narzędzie ułatwiające najlepiej dopasowany wybór. Dostępny na stronie internetowej NEMO towarzyszy w procesie projektowania „krok po kroku” i pomaga skonfigurować przegrody idealnie dostosowane do potrzeb klienta i typu pojazdu. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony