Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

Warto wiedzieć

Wydarzenia

Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  05.02.2019, ~ Administrator   

Nowi członkowie w Q-Service Truck

Do szerokiego grona serwisów zrzeszonych w międzynarodowej sieci Q-Service Truck dołączyli kolejni specjaliści zajmujący się naprawą pojazdów użytkowych. Warsztaty z Polski, Ukrainy i Litwy oficjalnie powitane zostały podczas gali zorganizowanej z okazji 20-lecia sieci QST, która odbyła się w Hotelu Arłamów w dniach 11-13 stycznia. 

Q-Service Truck to największa międzynarodowa sieć niezależnych warsztatów zajmujących się serwisowaniem pojazdów ciężarowych. Od 20 lat warsztaty zrzeszone w jej strukturach wspierają się we wzajemnym rozwoju, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami zmian rynkowych.

W styczniu podczas świętowania 20-lecia istnienia sieci, zorganizowanej w Arłamowie, do jej grona przyjęto 4 nowe serwisy z Polski. Łącznie w Polsce sieć Q-Service Truck to 76 warsztatów. To zdecydowanie najwięcej spośród 7 rynków, na których obecna jest owa organizacja. 

Jestem przekonany, że dołączenie do sieci Q-Service Truck przyniesie wiele wymiernych korzyści dla warsztatu, które reprezentuje. To przede wszystkim dostęp do wiedzy i doświadczeń kolegów z innych warsztatów, ale nie tylko. Jesteśmy wszyscy bardzo pozytywnie nastawieni do współpracy - mówi Adam Adamczyk z serwisu TTS Group.
Rozpoznawalność marki i szeroka świadomość klientów odnośnie wysokich standardów panujących w sieci, to dwa najważniejsze elementy, które pomogły mi podjąć decyzję o dołączeniu do Q-Service Truck. Liczę na to, że mój serwis będzie rozwijał się równie szybko, jak rozwijała się cała sieć - dodaje Karol Mazur, właściciel Mazur Truck-Serwis.
Dla mnie kluczową sprawą jest dostępność części. Prowadzę warsztat zajmujący się serwisem ciężarówek, autobusów i autokarów, więc czas jest dla mnie i moich klientów bardzo ważny. Nie bez znaczenia są również wszystkie elementy dotyczące różnego rodzaju programów i promocji - mówi Tomasz Torba, właściciel warsztatu Monster Truck Service z Krakowa.
Jestem bardzo pozytywnie nastawiony i bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do tak zacnego grona. Liczę, że moim klienci również to docenią, ponieważ oni także zyskują na tej kooperacji. Teraz, jeśli ich pojazd ulegnie awarii gdzieś na drugim końcu kraju lub nawet w Europie, to z czystym sumieniem mogę polecić naprawę w innym z warsztatów należących do sieci - mówi Paweł Połeć z P.U.H. PRYMUS.

Obecnie Q-Service Truck, to największa międzynarodowa sieć warsztatów niezależnych zajmujących się naprawą pojazdów ciężarowych. Serwisy obecne są w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, a także na Ukrainie, Litwie i Węgrzech. W sumie to 170 punktów na mapie Europy.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony