ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Pojazdy użytkowe

Ogumienie

Transport

Pojazdy użytkowe

ponad rok temu  12.02.2018, ~ Administrator   

Polski producent przyczep doceniony.

TEMARED jest jedynym producentem przyczep o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, który znalazł się w rankingu Diamenty Fobrbes 2018. Firma ze Świdnika z ponad 20-letnią historią chwali się wysokimi wzrostami.

Ostatnie lata w spółce TEMA, która jest właścicielem marki TEMARED to okres dużych inwestycji w rozbudowę parku maszynowego oraz kadry pracowniczej. Przedsiębiorstwo zainwestowało w zakup i budowę nowej hali produkcyjnej, a także nowoczesne maszyny jak np. laser do wycinania detali.

Dotychczasowa oferta przyczep została rozszerzona o nowe, innowacyjne modele, tworząc bogaty asortyment liczący sobie aż 150 wariantów produktów. Wprowadzone zmiany okazały się korzystne, ponieważ tylko w 2017 r. producent wypuścił na rynek prawie 40 tysięcy przyczep, co jest najlepszym wynikiem w całej historii firmy.

Przyczepy TEMARED cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce. Oficjalnych dealerów marki można już znaleźć w ponad 36 państwach. Jak zapowiada założyciel firmy, Arkadiusz Marzec, „Europa to dopiero początek”, odnosząc się do strategii ekspansywnego rozwoju przedsiębiorstwa i chęci rozwoju aktualnie istniejącej sieci dystrybucji przyczep zagranicą oraz na rynku polskim. Cele, które stawia przed sobą spółka, są bardzo ambitne.

„Chcemy zostać największym producentem przyczep w Europie w kategorii O1 i O2, których DMC nie przekracza 3,5 tony.” – mówi Arkadiusz Marzec.

W 2017 roku grupa TEMA uzyskała ponad 25% udziały w rynku polskim w kategorii przyczep lekkich, osiągając 18% wzrost rok do roku, podczas gdy cały rynek urósł jedynie o nieco ponad 4%.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ mdib 2 ponad rok temu Dobre przyczepy, mam lawete i skrzynową i jestem zadowolony.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ AMOK 1 ponad rok temu Fajna lawetka na focie :)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony