Pojazdy użytkowe

Ogumienie

Sieci warsztatowe

Pojazdy użytkowe

ponad rok temu  20.04.2011, ~ Administrator   

Ranking Serwis Roku Conti 360° rozstrzygnięty

Continental wybrał najlepsze Serwisy Partnerskie sieci Conti 360° w Polsce.

Wysoka jakość usług i wiarygodność serwisu opon ma ogromne znaczenie dla właściwego funkcjonowania parku samochodowego flot ciężarowych. Dlatego już po raz czwarty Continental przygotował ranking najlepszych serwisów należących do Sieci Conti 360° Fleet Services. Ranking powstał w oparciu o audyt zgodności z wysokimi standardami jakości Conti 360° jakie musi spełniać każdy z ocenianych serwisów.

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu okazali się być bezkonkurencyjni w swoich regionach. Wykazali się najwyższą zgodnością ze standardami Sieci Serwisowej Conti360o, w których najważniejsza jest jakość obsługi klienta, szybkość realizacji zlecenia oraz terminowość jego rozliczenia.
Każdy serwis Sieci Conti 360°, przechodzi coroczny audyt, na podstawie którego przyznawane są rankingi. Najwyżej ocenione serwisy otrzymują tytuł Partnera Serwisowego Sieci Conti 360°, co wiąże się dla nich z dodatkowymi korzyściami. Tak zawężona grupa przez cały rok współpracuje z flotami ciężarowymi, w pierwszej kolejności wykonując usługi zlecane przez Continental i zamawiane przez floty transportowe. Po zakończeniu roku kalendarzowego następuje weryfikacja współpracy i ocena wyników. Na tej podstawie dokonywany jest wybór najlepszego serwisu w regionach handlowych firmy Continental w Polsce. Dzięki corocznej weryfikacji jakości świadczonych usług ze standardami Continental właściciele i administratorzy flot ciężarowych, współpracujący z siecią serwisową Conti 360°, mogą być pewni profesjonalnej i fachowej obsługi świadczonej przez wyróżnione firmy.

W tegoroczne edycji konkursu tytuł Serwis Roku Sieci Conti 360° otrzymał:
Regionie Północno-Zachodnim – Wulgumex, Szczecin,
Region Południowo-Zachodni – Best Drive, o/Wrocław,
Region Północno-Wschodni – Motor, o/Białystok
Region Centralny – Wulkano Perfect, Świdnik
Region Południowo-Wschodni – Moto Budrex, o/Katowice.

[img_full]8561

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony