ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

10 miesięcy temu  31.08.2018, ~ Administrator   

SPEEDLINE TRUCK na targach pojazdów użytkowych IAA 2018

Marka SPEEDLINE TRUCK będzie po raz kolejny obecna na targach pojazdów użytkowych IAA w dniach od 20 do 27 września 2018. W hali 24 na stanowisku E10 zaprezentuje ofertę felg aluminiowych do samochodów ciężarowych, autobusów i przyczep oraz powiązane akcesoria.

W tym roku w centrum uwagi są dwie nowości. Pierwsza z nich to SLT 4015 dla ciągników i naczep, będąca w sprzedaży od marca 2018. Nowa felga SPEEDLINE TRUCK jest dostępna w rozmiarze 19.5x8.25", nośność wynosi 3150 kg, rozstaw otworów 8x275 mm, ET 146, średnica otworów na śruby montażowe 26, 30 i 32 mm. Jak wszystkie felgi marki SPEEDLINE TRUCK także ta jest dostępna ze znaną z wyjątkowej jakości błyszczącą powierzchnią „diament” oraz posiada oryginalne zawory SPEEDLINE TRUCK.

Druga nowość firmy SPEEDLINE TRUCK to felga SLT 3018, która będzie dostępna od początku roku 2019. W ofercie będzie rozmiar 22.5x11.75", dla głębokości osadzenia obręczy wynoszącej 120 i ze średnicą otworów mocujących 26 i 32 mm. Felga została stworzona do wymagających zastosowań, czemu odpowiada największa w tej klasie nośność aż 5000 kg. Felga będzie dostępna z powierzchnią „diament” oraz polerowaną na wysoki połysk. Również SLT 3018 posiada zawory ze szczególną ochroną przed korozją.

Ponadto SPEEDLINE TRUCK przedstawi najważniejsze produkty ze swojej oferty kutych felg aluminiowych oraz obszernej gamy akcesoriów, do których należą nakrętki trzpieniowe, osłony nakrętek oraz zawory i przedłużenia zaworów. Każdy produkt SPEEDLINE TRUCK jest wyposażony w opatentowany zawór stworzony dla felg aluminiowych pojazdów użytkowych, który ma dodatkową ochronę przed korozją i niski moment obrotowy dla mniejszych obciążeń.

Innym tematem prezentowanym na stanowisku jest sponsorowanie przez SPEEDLINE TRUCK Mistrzostw Europy Ciężarówek (FIA European Truck Racing Championship). Również w tym roku będzie kontynuowana współpraca z zespołem tankpool 24 Racing i kierowcami Norbertem Kissem i Steffenem Faasem.

Na odwiedzających będą czekały jeszcze inne niespodzianki, które SPEEDLINE TRUCK ogłosi na krótko przed rozpoczęciem targów. Marka SPEEDLINE TRUCK będzie się prezentowała na targach IAA w hali 24, na stanowisku E10.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony