ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

Wydarzenia

ponad rok temu  14.12.2017, ~ Administrator   

Targi transportu publicznego, spedycji i logistyki
Strona 1 z 2

Wiosną odbędzie się III edycja Targów Transportu Publicznego Warsaw Bus 2018 oraz II edycja Międzynarodowych Targów Transportu Spedycji i Logistyki MT TSL 2018. Oba wydarzenia odbędą się równolegle w dniach 21-23 marca 2018 r. w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w warszawskim Nadarzynie.

Tegoroczne edycje Warsaw Bus i MT TSL okazały się wielki sukcesem biznesowym i frekwencyjnym. Na powierzchni 40 tys. m2, w 2 pawilonach targowych, swoją ofertę zaprezentowało łącznie 134 wystawców z Polski i zagranicy, a wydarzenie przyciągnęło łącznie 7880 branżowych zwiedzających. Jeszcze lepiej zapowiadają się przyszłoroczne edycje targów, które zostaną poszerzone o nowe, interesujące strefy tematyczne i salony branżowe.

Targi Warsaw Bus 2018 już po raz trzeci będą miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji i organizacji zajmujących się transportem publicznym, producentów pojazdów, części i wyposażenia, systemów biletowych, infrastruktury przystankowej oraz najnowszych systemów informatycznych z przedstawicielami firm poszukującymi najlepszych rozwiązań technologicznych.

Przyszłoroczne przedsięwzięcie rozszerzone zostanie o salon transportu szynowego miejskiego i podmiejskiego –Warsaw Rail, gdzie swoją ofertę zaprezentują producenci taboru szynowego, wyposażenia pojazdów, systemów sterowania ruchem i systemów informacyjnych, a także dostawcy usług serwisu oraz konserwacji pojazdów szynowych. Kolejną nowością targów będzie salon przewoźników turystycznych – Warsaw Coach przygotowany z myślą o operatorach turystycznych, którzy pokażą w nim swoją ofertę dotyczącą przewozów na trasach krajowych i międzynarodowych. Pokazane zostaną także najnowsze modele autobusów dedykowane właśnie dla ruchu turystycznego. W strefie Business Caffe BUSnatomiast odbędą się konferencje poruszające najważniejsze zagadnienia transportu publicznego, m.in. temat bezpieczeństwa w przewozach pasażerskich oraz konferencja branżowa organizowana przez Krakowską Izbę Turystki. Wśród prelegentów znajdą się eksperci zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Podczas II edycji Międzynarodowych Targów Transportu Spedycji i Logistyki 2018 swoją ofertę zaprezentują producenci, dystrybutorzy i importerzy: aut ciężarowych, naczep i przyczep, części zamiennych, wyposażenia, akcesoriów, opon, smarów, płynów eksploatacyjnych, systemów telemetrycznych, sieci serwisów, kart paliwowych i oprogramowania dla transportu, operatorzy giełd ładunków, przewoźnicy drogowi, dostawcy usług prawnych, brokerskich i ubezpieczeniowych, a także centra logistyczne i dystrybucyjne oraz powierzchnie magazynowe.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony