Pojazdy użytkowe

Diagnostyka

Pojazdy użytkowe

ponad rok temu  10.04.2018, ~ Administrator   

TEXA eTRUCK zdobywcą Złotego Medalu MTP

- To nie przypadek, ten produkt to prawdziwa rewelacja - twierdzą przedstawicicele TEXA Poland. TEXA eTRUCK zdobył kolejną prestiżową nagrodę – tym razem innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do zdalnej diagnostyki pojazdów ciężarowych, dedykowane niezależnym warsztatom oraz managerom flot zdobyło Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Przypomnijmy, że w końcówce roku 2017 informowaliśmy o otrzymaniu przez TEXA eTRUCK głównej nagrody w konkursie „PRODUKT Innowacyjny Dla Logistyki, Transportu I Produkcji 2017”, a w marcu 2018 na Targach Transportu, Spedycji i Logistyki odbywających się w Nadarzynie organizatorzy docenili i jednocześnie wyróżnili eTRUCK nagrodą w kategorii "premiera targowa" Międzynarodowych Targów Transportu.

Warsztat.pl uczestniczył zarówno w rozdaniu Złotych Medali MTP podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej (relacja wkrótce) oraz w Targach Transportu w Nadarzynie. Oto nasza relacja filmowa.

Media do artykułu

- Warsztatom pojazdów ciężarowych, które z nami współpracują, chcemy dać możliwość świadczenia usług także poza serwisem - mówi w rozmowie z portalem warsztat.p Barbara Masłowska, dyrektor zarządzający TEXA Poland. 

Na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki TEXA Poland zaprezentowała szereg rozwiązań dedykowanych pojazdom ciężarowym. Najnowszym z nich jest system eTRUCK do zdalnej diagnostyki pojazdów. Pozwala na kontrolę stanu pojazdu, przewidywanie i tym samym unikanie poważnych awarii, ale też na zdalną naprawę niektórych usterek. Jak to działa?

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z konferencji, która odbyła się w Warszawie.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony