ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

ponad rok temu  06.04.2011, ~ Administrator   

Koncepcja TM BlueTM jest rozwijana w kierunku jeszcze większej dbałości o strukturę gleby oraz ochrony jej życia organicznego przez minimalizowanie mechanicznych uszkodzeń powodowanych przez nacisk na powierzchnię oraz nieprawidłową uprawę ziemi. Jest to osiągane poprzez bardzo szeroką powierzchnię styku opony z glebą, zdolność karkasu do ugięć oraz stały równomierny nacisk przekazywany na podłoże. Opona pozwala glebie wrócić do jej poprzedniego stanu, pozwalając zachować jej organiczną zdolność do absorbowania składników odżywczych z powietrza, powtórnego wykorzystania pozostałości z plonów oraz zatrzymywania wody, co w konsekwencji zapewnia wysokie zbiory w krótkim, średnim i długim okresie.


Częścią koncepcji jest unikalny wzór bieżnika używany w serii opon TM. Cechami tego bieżnika są: charakterystyczne kaskady pomiędzy klockami bieżnika, które zapewniają doskonałe właściwości samooczyszczające, wyższe zdolności trakcyjne nawet przy dużych obciążeniach oraz mniejsze przenoszenie ziemi z pola na drogę. Kształt klocków oraz amortyzujące właściwości karkasu gwarantują niskie drgania, znacząco redukując dyskomfort kierowcy na drodze oraz pozytywnie wpływając na jego zdrowie i zdolności do pracy.
Dodatkowo. koncepcja TM BlueTM przyczynia się do znacznej redukcji zużycia paliwa oraz stałego zrównoważonego spadku emisji CO2. Użytkownikowi traktora o mocy 260 KM, zastosowanie na drodze TM BlueTM może przynieść oszczędności rzędu 3.000 litrów paliwa rocznie, (co oznacza około 2.550 EUR) w porównaniu do średnich osiągów na rynku (przy zastosowanych oponach o rozmiarach 710/70R42 i 600/70R30).

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony