Pojazdy użytkowe

Pojazdy użytkowe

8 miesięcy temu  06.11.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

WE JUST DO! Nowy katalog Europart Polska

W nowym katalogu firmy Europart, w którym znajdziemy oferty części zamiennych, akcesoriów i wyposażenia warsztatowego dla serwisów obsługujących pojazdy użytkowe.

Blisko 350 stron, na których znajdziecie najnowsze i najlepsze rozwiązania dla warsztatów samochodowych w branży ciężarowej i dostawczej. Wszystko jest posegregowanie i opisane w bardzo przejrzysty sposób, podzielone na kategorie takie jak wyposażenie warsztatów, narzędzia, środki BHP, chemia, oświetlenie, silnik, układ hamulcowy czy jezdny, a także wiele innych. Warto skorzystać z katalogu, dostępnego w wersji internetowej (z szybkim wyszukiwaniem) oraz drukowanej (w oddziałach firmy na terenie całego kraju).

Warto też o produktach i ofertach porozmawiać z przedstawicielami Europart w swoich regionalnych oddziałach. Pracownicy oddziałów tuż przed premierą katalogu odbyli duże szkolenie techniczne w Wieluniu, podczas którego omawiano szczegóły oferty zaprezentowanej w tym wydaniu. – Ten katalog dostępny jest w 27 krajach Europy. Mamy wiele fanstastycznych propozycji dla klientów. Jestem pewien, że będzie to świetna oferta dla polskich klientów, podobnie jak było to w zeszłym roku – mówił nam podczas premiery katalogu Onur Algan, szef wyposażenia warsztatowego w centrali Europart w Hagen (Niemcy).

Promocja z nagrodami Szeroki wybór wyposażenia warsztatowego, narzędzi i części zamiennych to nie jedyne powody, by zainteresować się nowym katalogiem Europart. Produkty zawarte w katalogu zostały starannie wyselekcjonowane i dostępne są w atrakcyjnych cenach. Wszyscy klienci mogą też wziąć udział w walce o nagrody, gdzie zakupy produktów z katalogu będą premiowane takimi upominkami jak Iphone 14, ekspres ciśnieniowy DeLonghi, dron DJI Mini 3 czy Playstation 5.

Więcej informacji o nowym katalogu, produktach oraz nagrodach znajdziecie w oddziałach EUROPART w całej Polsce.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony