Regeneracja

temat miesiąca

Regeneracja

ponad rok temu  01.08.2017, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

Regeneracja – nasz temat miesiąca w sierpniu

Pełnowartościowy produkt wysokiej jakości w niższej cenie – to główny powód ogromnej popularności, jaką cieszy się cała branża regeneracji. Poddawane są jej dziesiątki części samochodowych, od elementów silnika, zawieszenia, po układ klimatyzacji. Wtryskiwacze, turbosprężarki, alternatory, przekładnie i wiele innych. Wyspecjalizowały się firmy dostarczające elementy do regenerowanych części.

Kolejny aspekt to regeneracja urządzeń do pracy w warsztacie samochodowych. Nasi Czytelnicy przekonają się niebawem, że takie urządzenia również sprawdzają się bardzo dobrze np. w serwisach ogumienia. Pisaliśmy już także, że mechanicy samochodowi dobrze oceniają części regenerowane.

Dla wielu zapewne najważniejszy jest aspekt ekonomiczny, bo otrzymujemy pełnowartościowy produkt w dobrej cenie. Dla innych być może istotniejszy jest aspekt ekologiczny, bo wyprodukowane już materiały z tworzyw sztucznych wykorzystane zostaną ponownie. Finalnie, do środowiska trafi mniej odpadów. Niezależnie od motywacji – regeneracja produktów i urządzeń ma szerokie grono zwolenników i świetlaną przyszłość.

Można się było o tym przekonać chociażby podczas niedawnych targów ReMaTec w Amsterdamie, gdzie zaprezentowano ponad milion produktów, rozwiązań oraz innowacji technicznych. Przy okazji polecamy nasz film z tego wydarzenia pt. ReMaTec - spotkanie świata regeneracji. Aktywni Polacy.

Sierpień to miesiąc, w którym regeneracji poświęcimy w portalu warsztat.pl bardzo dużo miejsca. Będą wywiady, fachowe porady, dużo wiedzy technicznej, produktowe nowości, innowacje. Czym jest regeneracja fabryczna?

Regeneracja w branży motoryzacyjnej to nasz TEMAT MIESIĄCA. Zapraszamy!

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony