Reklama

Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Wydarzenia

9 miesięcy temu  14.07.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Akademia menedżera – kolejna odsłona

W Grupie Filialnej Bielsko trwa cykl szkoleń „Akademia Menedżera”, zapoczątkowany we wrześniu przez Inter Cars we współpracy z DEA trening. Przez kilka kolejnych miesięcy uczestnicy szkolenia zdobywali wiedzę jak dbać o wizerunek firmy czy skutecznie zarządzać zespołem pracowników. Ćwiczyli także profesjonalną obsługę klienta oraz techniki sprzedaży usług i części samochodowych.

Kolejna odsłona akademii to projekt warsztat. Po cyklu spotkań i treningów, na których omawiany był szereg kompetencji – czas na wizyty w terenie. Mirosław Kot – trener DEA wraz z przedstawicielami Inter Cars gości na warsztatach, by sprawdzić czy szkolenia i zdobyte na nich doświadczenie mają zastosowanie w praktyce. 

„Celem superwizji jest badanie na jakim poziomie uczestnicy szkolenia zastosowali zdobyte kompetencje” – mówi Mirosław Kot.

Jednym z pierwszych warsztatów który odwiedzili przedstawiciele InterCars wraz z DEA trening to serwis Piotra Blachury z Bielska-Białej, który brał udział w całym cyklu szkoleń Akademia Menedżera.

„W naszym warsztacie zostały wdrożone kompetencje związane z obsługą klienta. Staramy się je realizować na najwyższym poziomie. Ja osobiście zdobyłem dużo wiedzy pomocnej w zarządzaniu serwisem. Staram się cały czas podnosić swoje kompetencje” – mówi Piotr Blachura – właściciel warsztatu. 

Do Akademii Menedżera może dołączyć każdy z klientów w dowolnym momencie. Specjaliści z DEA trening oraz Inter Cars przyjadą oraz spędzą dzień na warsztacie, aby ocenić skuteczność pracy. Następnie doradzą i podpowiedzą, co można poprawić, wdrożyć lub zmienić, tak by zwiększyć efektywność oraz obroty. 

O szczegółach Akademii Menedżera dowiesz się u swojego przedstawiciela handlowego.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony