Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

ponad rok temu  20.07.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

Brembo w Dolinie Krzemowej

Światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji układów hamulcowych zapowiada otwarcie swojego pierwszego centrum kompetencji z siedzibą w Dolinie Krzemowej w Kalifornii. 

Centrum będzie działać pod nazwą Brembo Inspiration Lab jako eksperymentalne laboratorium skupiające się głównie na rozwoju wiedzy z zakresu oprogramowania, data science oraz sztucznej inteligencji. Otwarcie centrum kompetencji Grupy stanowi dla Brembo kolejny krok w budowaniu pozycji firmy jako liczącego się dostawcy rozwiązań, a także przyspieszy jej proces cyfryzacji, co jest jednym z celów strategicznej wizji „Turning Energy into Inspiration”, którą przedstawił we wrześniu 2020 roku Daniele Schillaci, CEO Brembo.

Brembo Inspiration Lab rozpocznie działalność w czwartym kwartale 2021 roku i będzie przyjmowało talenty, przede wszystkim spoza sektora motoryzacyjnego, umożliwiając łączenie różnych doświadczeń, co przyczyni się do rozwoju nowoczesnych rozwiązań firmy Brembo w dziedzinie układów hamulcowych.

Wraz z otwarciem nowego centrum Brembo rozszerza i rozwija swoją międzynarodową obecność w Ameryce Północnej. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od ponad 30 lat, obecnie posiada zakład produkcyjny w Homer oraz centrum badawczo-rozwojowe w Plymouth, oba w stanie Michigan. Nowe centrum kompetencji będzie również służyło rozwojowi relacji technologicznych i handlowych z klientami w Dolinie Krzemowej.

Tagi: Brembo,

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony