Warto wiedzieć

Części i regeneracja

ponad rok temu  25.05.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Brembo w dziedzinie sztucznej inteligencji

Firma uruchamia Brembo Solutions, aby dostarczać cyfrowe innowacje dla klientów biznesowych w zakresie sztucznej inteligencji z jej zastosowaniem w przemyśle.

Brembo uruchomiło Brembo Solutions, nową jednostkę Grupy, która ma dostarczać klientom wypracowane przez siebie rozwiązania cyfrowe wykorzystujące sztuczną inteligencję w przemyśle.

Oferta Brembo Solutions w zakresie wiedzy cyfrowej wykracza poza rynek motoryzacyjny i pomaga wdrażać bardziej wydajne i innowacyjne procesy w innych sektorach produkcyjnych i przemysłowych. Rozwiązania nowej jednostki bazują na ulepszonych procesach produkcyjnych wypracowanych przez Brembo – firma nazywa to podejście AI•Doing. Termin ten odnosi się do doświadczenia Brembo w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI) i jej praktycznego zastosowania w przemyśle (Doing).

- Brembo Solutions stanowi kolejny ważny element naszej strategii, w ramach której stajemy się dostawcą rozwiązań wykraczających poza sektor motoryzacyjny - mówi Daniele Schillaci, Brembo CEO.

- W ten sposób wychodzimy naprzeciw potrzebom rynkowym, udostępniając wiedzę Brembo dotyczącą innowacji cyfrowych wszystkim firmom, które chcą poprawić wydajność i konkurencyjność. Nasze praktyczne podejście sprawia, że Brembo Solutions odegra wyjątkową rolę.

Brembo Solutions opracowuje rozwiązania dostosowane do potrzeb firm z różnych sektorów, od tekstyliów po żywność, od przemysłu żelaznego i stalowego po masową dystrybucję. Pierwszym klientem jest znana marka z branży modowej.

Stosując podejście AI•Doing firma Brembo wykorzystuje zaawansowane aplikacje ze sztuczną inteligencją, aby zapewnić najwyższą jakość produktów, a także pomóc zwiększyć wydajność. Opracowuje również modele, umożliwiające podejmowanie decyzji na podstawie danych.

Fot. Brembo

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony