Warto wiedzieć

Części i regeneracja

5 dni temu  25.05.2023, ~ Rafał Dobrowolski,   Czas czytania 2 minuty

Brembo w dziedzinie sztucznej inteligencji

Firma uruchamia Brembo Solutions, aby dostarczać cyfrowe innowacje dla klientów biznesowych w zakresie sztucznej inteligencji z jej zastosowaniem w przemyśle.

Brembo uruchomiło Brembo Solutions, nową jednostkę Grupy, która ma dostarczać klientom wypracowane przez siebie rozwiązania cyfrowe wykorzystujące sztuczną inteligencję w przemyśle.

Oferta Brembo Solutions w zakresie wiedzy cyfrowej wykracza poza rynek motoryzacyjny i pomaga wdrażać bardziej wydajne i innowacyjne procesy w innych sektorach produkcyjnych i przemysłowych. Rozwiązania nowej jednostki bazują na ulepszonych procesach produkcyjnych wypracowanych przez Brembo – firma nazywa to podejście AI•Doing. Termin ten odnosi się do doświadczenia Brembo w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI) i jej praktycznego zastosowania w przemyśle (Doing).

- Brembo Solutions stanowi kolejny ważny element naszej strategii, w ramach której stajemy się dostawcą rozwiązań wykraczających poza sektor motoryzacyjny - mówi Daniele Schillaci, Brembo CEO.

- W ten sposób wychodzimy naprzeciw potrzebom rynkowym, udostępniając wiedzę Brembo dotyczącą innowacji cyfrowych wszystkim firmom, które chcą poprawić wydajność i konkurencyjność. Nasze praktyczne podejście sprawia, że Brembo Solutions odegra wyjątkową rolę.

Brembo Solutions opracowuje rozwiązania dostosowane do potrzeb firm z różnych sektorów, od tekstyliów po żywność, od przemysłu żelaznego i stalowego po masową dystrybucję. Pierwszym klientem jest znana marka z branży modowej.

Stosując podejście AI•Doing firma Brembo wykorzystuje zaawansowane aplikacje ze sztuczną inteligencją, aby zapewnić najwyższą jakość produktów, a także pomóc zwiększyć wydajność. Opracowuje również modele, umożliwiające podejmowanie decyzji na podstawie danych.

Fot. Brembo

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony