ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Wydarzenia

SZKOLENIA

ponad rok temu  12.02.2018, ~ Administrator   

Czym jest VTS Online Academy?

VTS w ostatnim czasie przygotował wiele wartościowych materiałów edukacyjnych, do tej pory dostępnych w różnych mediach. Dla łatwiejszego dostępu i większej użyteczności zebraliśmy je w jednym miejscu.

Dlaczego stworzyliśmy Akademię VTS? Mocno wierzymy, że kluczem do sukcesu w biznesie jest pogłębianie wiedzy. Naszym obowiązkiem jest zachęcanie naszych partnerów biznesowych do samorozwoju – mówi Kamil Łaszcz, Corporate Brand Manager firmy VTS.

VTS dzieli się wiedzą i doświadczeniem, a informacje przekazuje w łatwy i przystępny sposób. W Akademii znalazły się filmy instruktażowe, wywiady z ekspertami, blog o nowościach technologicznych, e-learning oraz program doboru urządzeń. Ważną częścią Akademii jest także program Instal Partner oferujący realne korzyści dla instalatorów urządzeń grzewczych i wentylacyjnych.

Oglądaj filmy i przyswajaj wiedzę w przyjemny sposób

Czy nie byłoby pomocne, aby podczas pierwszego podłączenia urządzenia z silnikiem EC mieć przy sobie kogoś, kto robił to wielokrotnie? Od teraz nasz manager produktu może towarzyszyć instalatorowi podczas każdego kolejnego wyzwania. Wystarczy wybrać temat filmu i włączyć tutorial, wywiad z ekspertem lub materiały promocyjne dotyczące produktów. Tematyka filmów mocno związana jest z technologią silników EC, które już niedługo staną się standardem za sprawą unijnych regulacji. W Akademii można znaleźć filmy dotyczące montażu i podłączenia urządzeń producenta wyposażonych w energooszczędne silniki elektronicznie komutowane. Silniki EC to nie tylko energooszczędna praca, ale także większe możliwości sterowania. W kanale filmowym akademii znalazły się także filmy o programowaniu podstawowych jak i zaawansowanych funkcji sterowników VOLCANO EC i WING EC.

Mocna dawka wiedzy na blogu

Biblioteka wiedzy to przystępnie napisane artykuły, głównie skupione wokół tematyki energooszczędnych silników EC. Na blogu znaleźć można zbiór faktów, które pomogą podjąć świadomą decyzję. Warto śledzić te nowinki, aby być na bieżąco w temacie nowych technologii.

E-learning i dobór urządzeń

Do już konkretna dawka wiedzy praktycznej. E-learning to prosty i przyjemny przegląd podstawowej wiedzy na temat kurtyn powietrznych WING i nagrzewnic powietrza VOLCANO. 45 minut wystarczy na zdobycie podstawowej wiedzy technicznej dotyczącej naszych produktów.

To już tylko krok do samodzielnego doboru urządzeń do zadanego pomieszczenia. Przy pomocy aplikacji doboru szybko i łatwo można dobrać odpowiednie urządzenia grzewcze do inwestycji. Aplikacja bierze pod uwagę podstawowe czynniki, które wpływają na komfort cieplny użytkowników. Efektem wprowadzania podstawowych danych będzie rodzaj i ilość urządzeń, które spełnią oczekiwania klienta.

Wszystkie materiały w ramach VTS Online Academy są darmowe i dostępne pod adresem: academy.vtsgroup.com

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony