ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

ponad rok temu  13.03.2018, ~ Administrator   

Debiut segmentu Marine Inter Cars

Wiatr i woda – największe, najważniejsze i najchętniej odwiedzane targi branży marine goszczą wszystkich kluczowych graczy w tym sektorze rynku. Przyciągają zarówno pasjonatów pływania, jak i duże firmy zajmujące się serwisem czy budową jednostek pływających. Trudno zatem wyobrazić sobie lepsze miejsce na debiut oferty Grupy Inter Cars dedykowanej właśnie tej branży.

To już oficjalne – Grupa Inter Cars wkroczyła ze swoją ofertą, możliwościami i szybką dystrybucją do sektora marine. Właśnie na marcowych targach Wiatr i Woda odwiedzający tę wystawę mogli po raz pierwszy zapoznać się z propozycją, jaką dla nich przygotował największy w Europie Środkowej dystrybutor części i akcesoriów do pojazdów, a teraz także do jednostek pływających.

Liczba odwiedzających „wodne” stoisko Grupy Inter Cars i zainteresowanie ofertą firmy dowodzi, że uruchomienie dystrybucji części i akcesoriów dla sektora to właściwa odpowiedz na potrzeby rynku, na którym wiele klientów zmagało się z problemem dostępności asortymentu, długich okresów dostawy czy cen dalekich od atrakcyjnych. Za nami pierwsze dni, już dziś obiecujemy, że w kolejnych tygodniach oferta będzie konsekwentnie rozszerzana, aby zapewnić szybki dostęp do niezbędnych części - powiedział Marcin Sienkiewicz, dyrektor projektu Marine w Inter Cars.
Goście targów zwracali uwagę na najpopularniejsze w branży produkty, takie jak silniki, zestawy naprawczo-przeglądowe, a także kluczowe części zamienne - dodał Konrad Zatoński, dyrektor ds technicznych Inter Cars Marine.

Zgodnie z ideą kompleksowego podejścia, oferta stoiska Inter Cars nie ograniczała się wyłącznie do elementów do jednostek pływających. Odwiedzający mogli się zapoznać z profilowaną dla sektora marine ofertą akcesoriów, wyposażenia warsztatów i akumulatorów. 

Media do artykułu

Zarząd Inter Cars podczas niedawnych Targów Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatowego ogłosił, że spółka rozpocznie działalność w sektorze marine. O szczegółach rozmawiamy z Prezesem Zarządu Inter Cars SA, Maciejem Oleksowiczem.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony