ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Wydarzenia

6 miesięcy temu  10.08.2018, ~ Administrator   

Guardian Automotive inwestuje w kalibrację, obsługę klienta, jakość i wygodę

Europejski dostawca wymiennych szyb samochodowych Guardian Automotive wykorzysta swoją obecność na targach Automechanika 2018, by podkreślić swoją pozycję na rynku. Jako jedyny producent szkła skupiający się głównie na wtórnym rynku części motoryzacyjnych, firma chce pokazać klientom wszystkich szczebli jak będą mogli oni skorzystać z nowego przedsiębiorczego podejścia, którego filary stanowią zasoby i wiedza światowego lidera w dziedzinie technologii szkła.

Goście Guardian Automotive, którzy zjawią się na stoisku A50 w hali 6.2 dowiedzą się więcej o kluczowych obszarach rozwoju i korzyściach dla klientów. Można je podzielić na cztery główne tematy: kalibracja, obsługa klienta, jakość i wygoda.

Kalibracja

Guardian Automotive wcześnie zrozumiała, że kalibracja to kluczowe zagadnienie w branży. We współpracy z kluczowymi partnerami firma zainwestowała swój czas i środki w kompleksowe badania. Firma dostosowuje nie tylko własne zakłady produkcyjne – Guardian zidentyfikował kluczowe kroki procedury montażu, które pomogą uniknąć problemów. Firma przygotowała film, w którym jasno przedstawia, jak uniknąć kosztownych błędów – przez co kalibracja stała się prosta i bezproblemowa. Film ze wskazówkami, do którego dołączona jest broszura i ulotka zawierające dodatkowe informacje, będzie można zobaczyć na stanowisku Guardian Automotive.

Obsługa klienta

Firma Guardian Automotive znana już z wysokich standardów dotyczących wymiennych szyb samochodowych udowadnia, że jest elastyczna i gotowa, by odpowiadać na potrzeby klientów. Tym samym Guardian zaangażował zasoby i zastosował metody, by zapewnić, że jej produkty mogą liczyć na pełne wsparcie techniczne.

W wybranych lokalizacjach firma oferuje dostawę pojedynczych części już na drugi dzień.

Jakość

Guardian Automotive ma certyfikat International Automotive Task Force (IATF). Jest to gwarancja, że produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami OEM.

Wygoda

Guardian Automotive chce być firmą, z którą można łatwo prowadzić interesy. W ubiegłym roku firma uruchomiła wygodny w obsłudze sklep internetowy dla użytkowników indywidualnych. Platforma ta oferuje rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas, opcje w zakresie zamawiania oraz dostęp do pomocy technicznej. Najnowszą propozycją jest program lojalnościowy Turbo Club. Więksi klienci mogą korzystać ze stałego wsparcia profesjonalistów w dziedzinie szkła samochodowego.

Nasz młody i dynamiczny zespół nie może doczekać się udziału w targach Automechanika. Mamy wiele do powiedzenia i wiele do zaoferowana, zarówno niezależnym montażystom – którzy mogą korzystać z prostego systemu zamówień, szybkiej dostawy, praktycznego wsparcia i programu lojalnościowego – jak i partnerom w zakresie dystrybucji – którzy mogą cieszyć się szybkim rozwojem w zakresie przednich szyb oraz kompleksowym wsparciem technicznym. Wszyscy nasi klienci mogą czerpać z naszego ducha przedsiębiorczości i naszych starań, w ramach których gwarantujemy im wyjątkową jakość - mówi Olivier Demeijer, Business Leader Automotive Europe.

Firmę Guardian Automotive można spotkać w hali 6.2, stanowisko A50 podczas targów Automechanika (11-15 września 2018 r.) we Frankfurcie, Niemcy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.automechanika.com lub www.guardianautomotiveglass.com.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony