ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Wydarzenia

7 miesięcy temu  11.07.2018, ~ Administrator   

Innowacyjny odstraszacz kun w nowoczesnym i ekologicznym opakowaniu

Firma STOP&GO chroni nie tylko samochody i zwierzęta, ale jest również świadoma swojej odpowiedzialności wobec środowiska naturalnego. Na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie specjalista w zakresie skutecznego odstraszania kun (hala 3.1, stoisko G90) po raz pierwszy zaprezentuje publiczności branżowej nowe opakowanie opracowane z uwzględnieniem aspektów ekologicznych.

Nowe opakowania produktów STOP&GO są nowocześniejsze, bardziej intuicyjne i mają bardziej przejrzystą strukturę niż dotychczasowe opakowania blistrowe. Zapewniają one nie tylko doskonałą ochronę cennej zawartości, ale i więcej miejsca na wielojęzyczny opis produktów. W pierwszej kolejności nastąpi zmiana opakowań wszystkich urządzeń ultradźwiękowych i wysokonapięciowych. Jednocześnie opis produktu na opakowaniu zostanie rozszerzony na siedem języków, a instrukcja montażu znajdująca się w środku będzie dostępna nawet w czternastu. Dzięki temu, nasi zagraniczni partnerzy hurtowi i dystrybucyjni otrzymają większe
możliwości sprzedażowe. Wraz z wymianą opakowań została zmieniona również treść instrukcji montażu. Zrozumiała, przejrzysta struktura w połączeniu ze zwięzłymi informacjami i jednoznacznymi ilustracjami zapewni użytkownikom obszerniejszy i bardziej szczegółowy pogląd na treść instrukcji oraz wskazówek bezpieczeństwa. W ten sposób już dotychczas krótki czas montażu zostanie jeszcze bardziej zredukowany. Następnie, wszystkie akcesoria do produktów STOP&GO otrzymają nowe opakowania.

Ponadto zmiana kształtu opakowania sprawia, że produkt wymaga mniej miejsca magazynowego i może być prezentowany w salonach co jeszcze skuteczniej będzie wspierać jego sprzedaż. Nowy, atrakcyjny wygląd przyciąga uwagę klientów, a tym samym zwiększa popyt na produkty.

Media do artykułu

Przewody zapłonowe, chłodnicze, od intercollera czy sondy lambda, silikon z kabli zasilania i wygłuszenie komory silnika – to główne przysmaki kun w samochodach osobowych. Ich nocna obecność w pojeździe często kończy się jego unieruchomieniem. Jak zabezpieczyć się przed intruzem? W internecie pomysłów nie brakuje. Ale jak jest z ich skutecznością?

– Sam widziałem kuny beztrosko spacerujące po kostkach toaletowych czy przechodzące obok sierści psa. Te metody nie działają – mówi Radosław Rokosz, przedstawiciel na Polskę niemieckiej firmy Norbert Schaub, która od 30 lat zajmuje się dostarczaniem preparatów i urządzeń do odstraszania kun.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym nasz rozmówca prezentuje i charakteryzuje różne techniki odstraszania kun.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony