Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

2 miesiące temu  19.07.2021, ~ Administrator   

Jak przejść z floty spalinowej na samochody elektryczne?

Krótko po tym jak Komisja Europejska przyjęła pakiet wniosków, wśród których Europejski Zielony Ład oznaczałby przejście na mobilność bezemisyjną dzięki wymogowi zmniejszenia średnich emisji z nowych samochodów o 55 proc. od 2030 r. i o 100 proc. od 2035 r. w porównaniu z poziomami z 2021 r., LeasePlan wprowadza rozwiązanie LeasePlan All-In. 

LeasePlan Polska w ramach światowego programu Start Electric wprowadza rozwiązanie LeasePlan All-In, aby wspomóc klientów w przejściu z floty spalinowej na samochody elektryczne. Cel? Zerowa emisja netto do 2030 roku. 

Jak czytamy w najnowszym komunikacie LeasePlan - propozycja zapewnia kompleksową usługę, w tym rozwiązania w zakresie ładowania dla domu i biura, jak również usługi doradcze i wsparcie dla kierowców. 

Co każdy zainteresowany otrzymuje? W ramach usługi klient otrzymuje: doradztwo, audyt energetyczny, wybrany samochód elektryczny w usłudze wynajmu długoterminowego z obsługą i ubezpieczeniem, ładowarkę, specjalną aplikację do korzystania z ładowarki przydomowej i publicznej, miesięczne (zbiorcze) rozliczenie energii, wsparcie dla użytkowników.

Obok programu Start Electric, LeasePlan Polska współpracuje z rządami i sektorem prywatnym w celu promowania mobilności bezemisyjnej i usuwania barier w przechodzeniu na samochody elektryczne.  Firma jest partnerem-założycielem inicjatywy EV100, która dąży do tego, aby transport elektryczny stał się nową normą do 2030 roku, oraz Zero Emission Vehicle Challenge. Odgrywa również wiodącą rolę w działaniach Światowego Forum Ekonomicznego w zakresie zmian klimatycznych. 

- Wraz z wdrożeniem rozwiązania LeasePlan All-In przyspieszamy rewolucję EV. Zależy nam na tym, aby maksymalnie ułatwić klientom zmianę samochodu spalinowego na elektryczny samochód elektryczny oprócz wspaniałych wrażeń z jazdy jest również prostym i praktycznym sposobem na zmniejszenie emisji oraz stawienie czoła historycznemu wyzwaniu, jakim są zmiany klimatyczne – mówi Rogier Klop, Dyrektor Zarządzający LeasePlan Polska.

Dodajmy, że w Polsce LeasePlan zarządza blisko 1.9 milionami pojazdów w ponad 30 krajach i jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych PSPA oraz partnerem kampanii społecznej elektromobilni.pl.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Normalny 1 miesiąc temu Jak przejść na elektromobilność? - bardzo prosto - odstawić samochody spalinowe na złomowisko i wziąść od leze plan złomy elektryczne. zamiast truć spalinami niech truje ktoś inny, np. Chińczyk.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony