ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

5 miesięcy temu  17.10.2018, ~ Administrator   

Katalog LuK zawiera zestawy do naprawy skrzyń biegów

Jest już dostępna najnowsza wersja katalogu części zamiennych LuK do samochodów osobowych i dostawczych. Oprócz sprzęgieł, dwumasowych kół zamachowych i elementów systemu wysprzęglającego, na ponad 900 stronach znalazły się także suche sprzęgła dwutarczowe oraz po raz pierwszy, zestawy naprawcze – takie jak LuK GearBOX i LuK RepSet CVT.

Nowe wydanie katalogu części zamiennych Schaeffler, LuK Transmission Systems 2018/2019, zawiera ponad 3 000 różnych artykułów do naprawy sprzęgieł i skrzyń biegów w pojazdach ponad 60 różnych marek. Kompendium dla pojazdów wyprodukowanych w latach 1998 – 2018 obejmuje ponad 95 procent floty samochodowej w Europie Zachodniej.

Wśród nowo dodanych artykułów znalazły się zestawy LuK RepSet 2CT. Obecnie Schaeffler oferuje to rozwiązanie naprawcze również dla suchych podwójnych sprzęgieł do samochodów Alfa Romeo, Fiat, Hyundai, Kia oraz Renault. A to dopiero początek. Katalog, po raz pierwszy, zawiera także zestawy naprawcze dla skrzyni biegów. Dotyczy to zarówno LuK GearBOX – kompleksowego zestawu naprawczego dla manualnych skrzyń biegów i tych z podwójnym sprzęgłem, a także mechanizmu różnicowego tylnej osi – jak i zestawu LuK RepSet CVT do naprawy przekładni bezstopniowych (CVT).

Jasna i logiczna struktura katalogu oznacza, że dystrybutorzy oraz pracownicy warsztatów mogą szybko znaleźć potrzebne części zamienne i rozwiązania naprawcze. Rodzaj pojazdu, rok produkcji oraz grupa artykułów – w tym wersje dla konkretnego pojazdu – te dane można w łatwy sposób odnaleźć dzięki niewerbalnej strukturze oraz przejrzystym symbolom. Jak zawsze, wszystkie informacje w katalogu dostępne są w pięciu językach – niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim i hiszpańskim.

Katalog LuK Transmission Systems 2018/2019 dla samochodów osobowych i dostawczych dostępny jest u partnerów handlowych Schaeffler Automotive Aftermarket. Dodatkowe informacje – takie jak referencje dla starszych modeli samochodów oraz pełna oferta Schaeffler dla rynku części zamiennych – można znaleźć w katalogu na stronie internetowej www.repxpert.pl.

Tagi: Schaeffler,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony