ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Wydarzenia

7 miesięcy temu  11.07.2018, ~ Administrator   

Kibicujesz czy grasz w Team Textar?

Większość drużyn zakończyła już udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Tych, którzy chcą pozostać w grze w swoje szeregi zaprasza Team Textar. W niedzielę, 15 lipca zakończy się piłkarski turniej w Rosji. Do tego dnia jest jeszcze szansa na dołączenie do Team Textar. Ta szalona zabawa przyciągnęła już wiele osób z całego świata, które miały odwagę zarejestrować się na stronie www.teamtextar.com, umieścić w wybranej karcie swoje zabawne zdjęcie i oznaczyć przynależność do reprezentacji danego kraju. Teraz pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na powołanie do meczowej jedenastki.

Wybrani zawodnicy mogą liczyć na jedną z nagród: Playstation 4 Pro VR, iPad Pro, Weber Genesis II Grill lub GoPro Hero 6. Pozostali kandydaci mają jeszcze szansę na otrzymanie jednej ze 111 piłek. Dodatkowo osoby, które w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i Twitter) oznaczą swoją kartę hashtagiem #TeamTextar biorą udział w losowaniu jedenastu słuchawek BeatsX. Dwie z tych nagród trafiły do już do uczestników z Polski.

- Imprezy takie jak mistrzostwa świata w piłce nożnej cieszą się wielką popularnością pod każdą szerokością geograficzną co pokazuje, że sport łączy ludzi. Podobnie jak proponowana przez Textar zabawa, w której każdy może uczestniczyć -  mówi Karolina Gaweł, Koordynator Marketingu Regionalnego TMD Friction w Polsce. - Podobnie jak na ulicy, na której wszyscy jesteśmy pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego. Tym co powinno nas łączyć to dbałość o bezpieczeństwo, a nie da się tego zapewnić bez sprawnego układu hamulcowego.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony