ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

10 miesięcy temu  14.09.2018, ~ Administrator   

Kierunek? Przyszłość! OSRAM na targach Automechanika [LIVE]
Strona 1 z 2

Na targach techniki motoryzacyjnej Automechanika 2018, firma OSRAM dużą część swojego stoiska poświęca technologii LED. Można zobaczyć m.in. retrofity LED świateł drogowych i mijania, kompletne rozwiązania diodowe do świateł przednich, czy lampy robocze LED. Nie zabrakło też standardowych rozwiązań – m.in. najnowszej linii żarówek halogenowych i ksenonów – Night Breaker.

„Kierunek przyszłość” – pod takim hasłem marka OSRAM jest obecna na tegorocznych targach Automechnika. Od wielu lat firma jest prekursorem innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych dla motoryzacji, a obecne stoisko na targach obfituje w nowoczesne, wydajne i zaawansowane produkty. Naszym celem jest dalsze rozwijanie oferty, aby dopasować ją do potrzeb rynku, powiedział Hans-Joachim Schwabe, CEO działu Specialty Lighting w firmie OSRAM. Po raz kolejny w tym roku podnosimy poprzeczkę w zakresie oświetlenia pojazdów z różnymi nowymi produktami i ulepszeniami.

Retrofity świateł przednich z nagrodą Automechanika Innovation Award 2018 

Światła OSRAM LEDriving do VW Golfa VII zastępują reflektory z żarówkami halogenowymi i ksenonowymi. Dzięki zastosowaniu technologii LED oferują większą wydajność niż oryginalne reflektory. Światła mijania, światła drogowe, światła do jazdy dziennej, światła pozycyjne i kierunkowskazy są połączone w kompletny produkt bez widocznych pojedynczych punktów świetlnych. Reflektory oferują znacznie niższe zużycie energii, są trwalsze i łatwe w montażu, ponieważ ich instalacja nie wymaga przeprowadzenia żadnych modyfikacji w pojeździe. Innowacyjność produktu doceniło także jury konkursu Automechanika Innovation Award nagradzając światła w kategorii Electronics&Systems. 

Podczas targów OSRAM prezentuje także zupełnie nową, ksenonową i LEDową wersję reflektorów dla Forda Focusa.

Lampy robocze LEDriving Cube i Lightbar

Lampy robocze LED to również zupełnie nowa odsłona oferty OSRAM, wyróżniona na stoisku. Gama tych produktów jest przeznaczona przede wszystkim do pojazdów rolniczych, ratowniczych, komunalnych, magazynowych, a także quadów, maszyn budowlanych czy wózków widłowych. Długa wiązka światła i zimna barwa to przede wszystkim lepsza widoczność i komfort pracy. Niezwykle odporne elementy optyczne z poliwęglanu wytrzymują nawet duże obciążenia. Produkty są dostępne na napięcie 12 i 24 V. Wersje różnią się pod względem wydajności, kształtu i kąta wiązki emitowanego światła.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony