ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

Warto wiedzieć

Wydarzenia

ponad rok temu  25.05.2018, ~ Administrator   

Nexen na targach The Tire. Będą nowości!

Nexen Tire zaprezentuje swoje najnowsze produkty na jednej z największych imprez oponiarskich w Europie, The Tire Cologne 2018. Pierwsza edycja tych targów odbędzie się w dniach 29 maja – 1 czerwca.

Nexen Tire zaprezentuje łącznie czternaście opon w czterech różnych kategoriach. Będą to opony letnie, zimowe, całoroczne i koncepcyjne. Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną opony N'FERA Sport oraz ROADIAN AT 4X4. Po raz pierwszy także Nexen pokaże swoją oponę koncepcyjną „Breathre”. Na stoisku firmy Nexen Tire o powierzchni 370 metrów kwadratowych, znajdującym się w hali nr 6 Koelnmesse GmbH, będą prezentowane również innowacyjne opony zimowe od Nexena, zaprezentowane po raz pierwszy w kwietniu, WINGUARD Ice Plus i WINGUARD Sport2 SUV.

Będzie strefa pierwszego montażu z Porsche Macan, na oponach N'FERA RU1. Na stoisku obecne będą też akcenty związane z wieloletnim partnerem firmy Nexen, mistrzem angielskiej Premier League 2017/18, Manchesterem City. Pierwszego dnia targów Nexen Tire zorganizuje dwie sesje informacyjne poświęcone nowym produktów dla prasy, gości oraz dystrybutorów i klientów z całego świata.

- Z dumą zaprezentujemy nasze najnowsze, innowacyjne produkty w targach The Tire Cologne – zapowiada Piotr Łukaszewicz, przedstawiciel Nexen Tire na Polskę. - Liczymy, że w tym miejscu spotkamy się z klientami z całego świata.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony