ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Wydarzenia

7 miesięcy temu  12.10.2018, ~ Administrator   

NGK: nowa strona internetowa

Pochodzący z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki klienci, współpracownicy, kooperanci i fani marek NGK i NTK mogą korzystać z nowej strony internetowej NGK SPARK PLUG EUROPE. Jest ona dostępna także w języku polskim.

Nowa dynamiczna strona ngkntk.com odzwierciedla motto “Brands of Choice”. Strona oferuje odwiedzającym prostą budowę, przejrzyste przekazy wizualne, format kompatybilny z wieloma platformami, łatwy dostęp do informacji produktowych oraz mnóstwo zawartości przeznaczonych do czytania, oglądania, dzielenia się z innymi, a także dedykowanych stylowi życia.

Mając na uwadze konsekwentność działania oraz udogodnienia dla klientów nowa strona po raz pierwszy łączy zawartość każdej z regionalnych witryn internetowych NGK SPARK PLUG EUROPE, zapewniając spójność wyglądu bez względu na to, z jakiego miejsca loguje się użytkownik. Innym udoskonaleniem jest łatwiejsza w nawigacji, intuicyjna mapa strony zawierająca kilka poziomów oraz bardziej wyraziste tematy. Materiały o charakterze promocyjnym mają zrozumiałą postać, są zwięzłe i zachęcają do czytania. Natomiast informacje techniczne zostały zredagowane na nowo i umieszczono je w dedykowanych sekcjach. Ponadto cały wachlarz informacji technicznych, filmów instruktażowych oraz interaktywnych modułów szkoleniowych został zebrany na technicznej platformie TekniWiki, która została opracowana dla regionu EMEA NGK SPARK PLUG EMEA i jest łatwo dostępna online dla mechaników i warsztatów.

Dla szukających informacji o produktach w głównym menu nadal dostępna będzie w odświeżonej postaci “Wyszukiwarka części”. Funkcjonalność ta w oparciu o zaledwie kilka kliknięć pozwoli jeszcze szybciej znaleźć informacje na temat wybranego produktu. Ponadto “Wyszukiwarka części” po raz pierwszy będzie dostępna na wszystkie urządzenia.

Tagi: NGK,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony