Warto wiedzieć

Układ hamulcowy i zawieszenie

7 miesięcy temu  11.07.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Nowa sekcja wiedzy na stronie Bremboparts

Firma Brembo uruchomiła dla klientów na stronie internetowej Bremboparts nową sekcję „Montaż: Samochód”. Nowa zakładka zawiera wiele informacji na temat konserwacji szerokiej gamy produktów hamulcowych Brembo.

Wieloletnie doświadczenie firmy w dziedzinie układów hamulcowych pozwala jej oferować szerokie i sprawdzone portfolio na rynku aftermarket, a także służyć aktualną wiedzą wszystkim tym, którzy potrzebują fachowych informacji.

Wraz z ewolucją rynku w ostatnich latach, w sektorze aftermarket pojawiła się szeroka gama produktów hamulcowych, których zasady konserwacji nie zostały dokładnie opisane. Jako dostawca rozwiązań zorientowanych na usługi, Brembo kładzie duży nacisk na spełnianie potrzeb klientów. W tym celu firma utworzyła na swojej stronie nową zakładkę, zawierającą istotne informacje dotyczące produktów, w tym ich bezpiecznego montażu i konserwacji.

W coraz większym stopniu Bremboparts staje się praktycznym centrum produktów i narzędzi, a nowa sekcja jest ważnym elementem strony, podobnie jak wprowadzony na początku 2023 r. przejrzysty układ nawigacji. Wszystkie te rozwiązania i funkcje mają kluczowe znaczenie dla poprawy komfortu użytkowania i łatwej nawigacji katalogu firmy.

Do nowej zakładki można dotrzeć bezpośrednio za pomocą kodu QR znajdującego się na opakowaniu lub klikając na wsparcia techniczne na stronie Bremboparts: Montaż: Samochód (bremboparts.com). Ponadto, przy opisie każdego produktu znajduje się link do „instrukcji montażu”, który przekierowuje użytkownika do odpowiedniej strony, gdzie intuicyjny interfejs ułatwia montaż i demontaż części zamiennych.

Sekcja „Montaż: Samochód” jest już dostępna w wersjach angielskiej, włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Wkrótce zostanie ona przetłumaczona również na inne języki w regionie, aby umożliwić szybkie i łatwe przeglądanie strony. Serwis Bremboparts w 24 wersjach językowych osiągnął w 2022 r. 1,6 miliona użytkowników.

Fot. Brembo

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony