.

Warto wiedzieć

Diagnostyka

Warto wiedzieć

6 miesięcy temu  04.07.2019, ~ Administrator   

Nowości w cairo.B2B Webterminal - wyszukiwanie po numerze VIN

CAIRO-soft, producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej, udostępnił nową funkcjonalność w katalogu zamówieniowym cairo.B2B WEBTERMINAL - dobór części zamiennych poprzez numer VIN na podstawie danych Laximo.

W katalogu zamówieniowym cairo.B2B WEBTERMINAL zaimplementowany został mechanizm, który pozwala precyzyjnie określić pojazd, jego wyposażenie oraz wyszukać pasujące do niego części wg unikatowego numeru identyfikacyjnego pojazdu – VIN (z ang. Vehicle Identification Number). System udostępnia czytelne graficzne schematy budowy podzespołów pojazdu (przykładowy widok schematu poniżej) oraz szczegółowe informacje o częściach zastosowanych w konkretnym egzemplarzu pojazdu. Wyszukiwarka VIN charakteryzuje się wysoką skutecznością, dzięki której można precyzyjnie i z łatwością dobrać części zamienne pasujące do wybranego pojazdu.

Dzięki dokładnej identyfikacji pojazdu na podstawie numeru VIN zyskujemy nowe możliwości precyzyjnego i bezbłędnego doboru części, co w efekcie wpływa na ograniczenie liczby zwrotów. To z kolei bezpośrednio przekłada się na oszczędności w sferze obsługi transportowo – logistycznej firmy. Łatwy dostęp do czytelnych graficznych schematów przyspiesza dostęp do precyzyjnej informacji i tym samym oszczędza czas niezbędny do prawidłowego doboru części. Każda hurtownia, sklep czy warsztat samochodowy korzystający z katalogu zamówieniowego cairo.B2B WEBTERMINAL, dzięki tej funkcjonalności uzyska dostęp do pewnej informacji dostarczanej przez specjalistyczną bazę danych Laximo. Jest to precyzyjna, wydajna i szybka metoda wyszukiwania części zamiennych na podstawie kodu OE, zapewniająca szybkość pracy i eliminację pomyłek. Baza ta jest uzupełnieniem danych TECDOC i dzięki niej wyszukiwanie podzespołów oraz dobór ich do konkretnego modelu samochodu staje się szybkie i proste.

Tagi: CAIRO-soft,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony