Warto wiedzieć

Sieci warsztatowe

ponad rok temu  22.05.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Nowy oddział INTER-TEAM w Pile

22 maja br. rozpoczyna swoją działalność nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Pile przy ul. Kossaka 123. Będzie to piąty oddział spółki w Wielkopolsce i 83 w Polsce.

Adres nowego oddziału: INTER-TEAM Piła, ul. Kossaka 123, 64-920 Piła, tel. 67 343 11 35.
 

- Oddział w Pile jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych klientów. Lokalna filia umożliwi jeszcze lepsze zaopatrzenie warsztatów w szeroki asortyment towarów i usług oferowany w tym regionie przez INTER-TEAM. Dotychczasowi klienci w Pile i okolicy, odczują wymierne korzyści z obecności nowego oddziału, który kilka razy dziennie będzie odpowiadał na ich bieżące potrzeby - mówi Paweł Nowosielski, Dyrektor ds. Rozwoju Oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu - korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

- Zachęcam właścicieli warsztatów z Piły i miejscowości ościennych do zapoznania się z ofertą i podjęcia współpracy z INTER-TEAM. Nasz zespół sprzedażowy odpowie na wszelkie pytania zarówno pod względem prezentacji oferowanego asortymentu jak i usług mogących pomóc w dalszym rozwoju warsztatu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z oddziałami INTER-TEAM i odwiedzin w naszej nowej filii w Pile – dodaje Paweł Nowosielski.

Fot. INTER-TEAM

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony