Warto wiedzieć

Prawo

ponad rok temu  03.03.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 5

Produkty stworzone do fiskalizacji myjni samochodowych
Strona 2 z 2

Program sprzedażowy TRIO-IQ obsługuje: karty zbliżeniowe EMV, NFC (smartfon), transakcje zbliżeniowe BLIK dla wybranych banków, karty prepaid MIFARE zbliżeniowe, a także fiskalizuje transakcje gotówkowe z wybranych akceptorów monet. TRIO-IQ z KW3 jest również wyposażony w funkcję wprowadzania NIP-u nabywcy na e-paragonie z poziomu terminala. Taki paragon można pobrać po zeskanowaniu wyświetlanego na nim kodu QR.

Fiskalizacja myjni w jednym kroku

Po instalacji sprzętu na myjni należy dokonać najważniejszej rzeczy – fiskalizacji.

– Dzięki platformie Mojakasa.online, stworzonej przez ELZAB, to niezwykle łatwe. Właściciel myjni może najważniejszą część procesu, czyli poprawne wpisanie danych do ufiskalnienia (jednorazowa czynność), wykonać zdalnie z domu czy z biura – zaznacza Agnieszka Kulikowska-Woźnicka z ELZAB SA.

– Jako jedyni w branży fiskalnej proponujemy portal Mojakasa.online – rozwiązanie chmurowe dające możliwość zbudowania centrum do zarządzania własnym biznesem. Wystarczy wejść na stronę Mojakasa.online i zarejestrować się na platformie, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami. Nic prostszego. Ponadto do 30 czerwca br. właściciele myjni po zakończeniu procesu fiskalizacji automatycznie otrzymają na swój adres e-mail bony rabatowe w ramach akcji „Skorzystaj potrójnie”.

Fot. ELZAB

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony