Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

2 miesiące temu  26.11.2021, ~ Administrator   

Promocje Black Friday, branżowe nowości, oferty warte uwagi

Zapraszamy na przegląd wybranych wiadomości z branży warsztatowej!

Nowoczesny Warsztat - prenumerata

Na początek - skoro dziś Back Friday - nasza oferta. Nowoczesny Warsztat w MEGA PROMOCYJNEJ cenie. Prenumerata już za 89 złotych brutto. Czytaj więcej TUTAJ.

Nissens: elektryczne pompy wody

Nissens Automotive rozszerzył ofertę części do układu chłodzenia o elektryczne pompy wody. Dodanie nowej linii produktowej do i tak już bardzo szerokiej oferty Nissens jest realizacją strategii zapewnienia mechanikowi kompleksowej oferty części do napraw układów chłodzenia. Czytaj więcej TUTAJ.

Marelli: nowa gama stacji do obsługi klimatyzacji

Marelli wprowadza do oferty całkowicie nową gamę stacji do obsługi samochodowych układów klimatyzacji: ALASKA PRIME oraz ALASKA EVO. Czytaj więcej TUTAJ.

Budweg: nowe zaciski hamulcowe i części zamienne dodane do asortymentu

Budweg Caliper A/S, duński producent i europejski dostawca zacisków hamulcowych na rynek wtórny części zamiennych, wypuścił nowe produkty, które uzupełnią asortymentu dostępnych zacisków hamulcowych. Czytaj więcej TUTAJ.

Dożywotnia gwarancja od HELLA

Hella Polska wprowadziła innowacyjne rozwiązanie w sprzedaży oświetlenia dedykowanego. Cała akcja pod hasłem Dożywotnia Gwarancja od Hella skupia się na promowaniu produktów wysokiej jakości, które to są dostępne na Aftermarkecie dzięki przetransferowaniu wiedzy know how z produkcji na pierwszy montaż. Czytaj więcej TUTAJ.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 3
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony