Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

6 miesięcy temu  16.11.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Rodzina ofiar z samochodu KIA otrzyma odszkodowanie bez wyroku

Fot. policja w Piotrkowie Trybunalskim

Jak poinformował dziś po południu adwokat Łukasz Kowalski, pełnomocnik rodziny ofiar głośnego wypadku, w którym zginęła trzyosobowa rodzina na autostradzie A1, do kancelarii wpłynęła dziś decyzja od Towarzystwa Ubezpieczeń zmieniająca stanowisko w sprawie odmowy wypłaty odszkodowania.

- Towarzystwo Ubezpieczeniowe przyjęło swoją odpowiedzialność i przyznało rodzinie świadczenie. Jak wskazano w decyzji, podstawą takiego stanowiska były dokumenty zgłoszenia szkody, które jako pełnomocnik przedłożyłem do akt likwidacyjnych - informuje Łukasz Kowalski, pełnomocnik rodziny ofiar.

Wczoraj media obiegła wiadomość o odmowie wypłaty odszkodowania dla rodziny kierowcy samochodu KIA, który uczestniczył w tragicznym wypadku na Autostradzie A1 w dniu 16.09.2023 r. Chodzi o głośne zdarzenie z udziałem kierowcy BMW, wobec którego toczy się postępowanie ekstradacyjne. Został on zatrzymany w Dubaju. Prawdopodobnie mężczyzna przed zdarzeniem poruszał się z prędkością ok. 300 km/h. Wciąż nie ma jednak wyroku w tej sprawie.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony