Warto wiedzieć

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

Artykuł sponsorowany

29 dni temu  28.04.2020, ~ Administrator   

Schaeffler REPXPERT startuje z bezpłatnymi szkoleniami online!

Co chcieliście wiedzieć o kole dwumasowym, ale nie mieliście kogo zapytać? Jak diagnozować problemy związane z układami przeniesienia napędu? Jak najefektywniej znaleźć przyczynę problemów związanych z łożyskami w autach osobowych i dostawczych?

Na te i wszystkie inne pytania odpowie w jednym z bezpłatnych szkoleń online firma Schaeffler – właściciel marek LuK, INA i FAG.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz i zdobywaj nowe umiejętności – zadawaj również pytania, komentuj i przekaż swoje wątpliwości – wszystkie planowane szkolenia, których cykl wystartował pod koniec marca, nadawane są bowiem w interaktywnej formule LIVE.

Co zyskujesz dzięki szkoleniom online „na żywo”?

O oszczędnościach związanych z kosztem szkolenia, ewentualnymi przejazdami i noclegami, które pojawiają się w przypadku workshop’u stacjonarnego nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak wspomnieć, że tego typu szkolenia pozwalają nie tylko na uczestnictwo z domu czy warsztatu, ale umożliwiają uczestnictwo całym zespołom mechaników – każdy ma zagwarantowane miejsce i niemalże nieograniczone możliwości zadawania pytań na bieżąco czy też komentowania.

Kolejnym argumentem przemawiającym za tego typu szkoleniami, jest oczywiście bezpieczeństwo, zarówno uczestników jak i prowadzących – ale nie tylko! Warto też wspomnieć o lepszej koncentracji podczas szkoleń dostępnych w formule online – większość uczestników „zdalnych” jest zdania, że lepiej koncentruje się na procesie nauki a wiedza łatwiej się przyswaja bez dodatkowych bodźców które pojawiają się w trakcie szkoleń stacjonarnych.

Chcielibyśmy, w obecnej trudnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa COVID-19, w 100% odpowiedzieć na zapotrzebowanie serwisów samochodowych. Z naszymi Klientami, którzy są często również użytkownikami naszego portalu dla mechaników www.repxpert.pl , łączy nas  nie tylko przyjacielska więź – chcielibyśmy jasno dać do zrozumienia, że jesteśmy po ich stronie w tych trudnych czasach – mówi Konrad Habit, odpowiedzialny za dział Product Management i REPXPERT.

Jak się na nie zapisać?

To proste: Wystarczy śledzić profil na Facebook’u: www.facebook.com/REPXPERT.Polska/

Gdyby jednak pojawiły się pytania – w każdej chwili można się skontaktować ze specjalną INFOLINIĄ REPXPERT pod nr. telefonu: 22 245 85 55

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony