Warto wiedzieć

Paliwa i oleje

10 miesięcy temu  22.05.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Smartfonem za paliwo na stacjach Moya

Płatności zbliżeniowe przy dystrybutorze są teraz możliwe na 350 stacjach w sieci Moya. To pierwsza marka stacji w Polsce, na której DKV Mobility oferuje rozliczenia za pomocą usługi DKV APP&GO. W Europie aplikacja ta obsługuje już 4 000 lokalizacji: w Austrii, Belgii, Danii, Niemczech, Węgrzech, Włoszech, Luksemburgu czy Holandii.

Płacenie za paliwo smartfonem przy dystrybutorze jest niezwykle wygodne, ponieważ skraca łączny czas tankowania i eliminuje konieczność odwiedzania stacji. A dzięki temu, że płatności można dokonywać z pomocą aplikacji popularnego operatora karty paliwowej, łatwe jest rozliczanie tych kosztów w rachunku firmowym. Transakcje zakupu paliw są ujęte w okresowych fakturach, obok innych wydatków powiązanych z kartą paliwową, jak opłaty drogowe, serwis pojazdów, myjnie czy zakupy akcesoriów na stacjach.

DKV Mobility, jako wiodąca europejska platforma B2B dla płatności i rozwiązań w trasie, rozwija płatności zdalne od blisko dwóch lat. Dzięki temu, że DKV APP&GO to usługa własna operatora, niezależna od marki stacji, możliwe jest rozpowszechnienie jej w wielu krajach. Obecnie można korzystać z niej na dziewięciu rynkach.

- Stacje Moya, które obsługuje teraz DKV APP&GO, należą do Anwim S.A., jednej z największych niezależnych firm paliwowych w Polsce, z siedzibą w Warszawie. "Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze dotychczasowe partnerstwo w obszarze paliw o płatności mobilne. To duża korzyść dla naszych klientów - mówi Anna Biekionis, country manager DKV Mobility.

- Anwim jest jednym z największych graczy na polskim rynku paliwowym i zaimponował nam niezwykle wysokim poziomem pracy zespołowej i zaangażowania podczas technicznego podłączenia usługi - dodaje Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility.

- Dzięki temu, że płatności zbliżeniowe działają na naszych stacjach paliw Moya, tankowanie stało się szybsze i bardziej efektywne. Cieszymy się, że możemy powitać klientów DKV Mobility i zaoferować im płatność mobilną jako dodatkową metodę rozliczeń - komentuje Andrzej Kisała, Dyrektor Rozwoju Sprzedaży Flotowej w Moya.

Fot. DKV

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony