Warto wiedzieć

Części i regeneracja

Ogumienie

Warto wiedzieć

Inne

ponad rok temu  02.09.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Supermechanik AD 2017: znamy zwycięzcę!

fot. Rafał Dobrowolski

Tegorocznym zwycięzcą rywalizacji o tytuł "Supermechanika AD" został Rafał Brzyszko z miejscowości Krasnystaw. W finale konkursu pokonał ubiegłorocznego mistrza - Łukasza Szostakiewicza z serwisu Auto Naprawa we Włodawie.

W finale konkursu do ostatnich sekund trwała zacięta rywalizacja. Należało usunąć trzy usterki, by uruchomić samochód. Najszybciej z zadaniem poradził sobie Rafał Brzyszko i to właśnie on zgarnął nagrodę główną - czerwonego Opla Astrę ufundowanego przez firmę AD Polska. 

Stu mechaników na półmetku rywalizacji

Setka najlepszych mechaników spotkała się dziś (2 września) w Bukowinie Tatrzańskiej. Na początku przystąpili do 45-minutowego testu pisemnego. Kto najlepiej poradził sobie z tym zadaniem, ten zakwalifikował się do ścisłej "dziesiątki", która w kolejnym etapie rywalizowała ze sobą w konwencji wzorowanej na popularnym teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Do ścisłego finału zakwalifikowało się dwóch mechaników. Tam czekał na nich test praktyczny polegający na jak najszybszym wykryciu usterek w testowym pojeździe.

Przypomnijmy. Partnerami głównymi projektu AD Polska, czołowego dystrybutora części samochodowych, są Castrol Edge, FRAM, Philips i Schaeffler z markami LUK, INA i FAG. Wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony