ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Nowości produktowe

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

10 miesięcy temu  12.09.2018, ~ Administrator   

Szereg nowości od Delphi na targach Automechanika [LIVE]

Fot. Piotr Łukaszewicz

Na rozpoczętych wczoraj targach Automechanika Frankfurt Delphi Technologies zaprezentowała strategię dla rynku części zamiennych, powstałą po oddzieleniu spółki od Delphi Automotive w grudniu 2017 r.

Za nową strategią idą oczywiście nowe produkty. Delphi Technologies prezentuje m.in. nowe rozwiązanie – ograniczającą zużycie paliwa technologię bezpośredniego wtrysku benzyny (GDi). W skład tej kompleksowej oferty wchodzą pompy i wtryskiwacze montowane jako oryginalne wyposażenie (OE) w ponad 2,1 mln popularnych francuskich pojazdach. Rozszerzenie gamy o kolejne istotne produkty planowane jest na 2019 r.

Firma rozszerza też ofertę układów kierowniczych dedykowaną dla rynku części zamiennych, Firma oferuje mechanikom kompletne rozwiązanie, które obejmuje wszystkie elementy niezbędne do montażu części zamiennej. Otrzymując główną cześć zamienną razem z niezbędnymi elementami i akcesoriami do montażu w jednym zestawie, warsztaty będą mogły zaoferować szybką, solidną i profesjonalną naprawę układów kierowniczych. Głównym zadaniem jest dbałość o stosowanie najlepszych praktyk warsztatowych, wynikiem jest wyższa jakość naprawy zgodnej ze standardami OE. Dostosowany do określonych potrzeb mechaników pakiet oferuje warsztatom większą wydajność, eliminując konieczność osobnego wyszukiwania i zamawiania kolejnych wymaganych komponentów.

- W ciągu ostatnich 12 miesięcy przeanalizowaliśmy setki produktów OE, sprawdzając co zawierają i jak są wykorzystywane w warsztatach - mówi Neil Fryer, wiceprezes ds. globalnego marketingu, produktów i strategii dla rynku części zamiennych Delphi Technologies.- Doszliśmy do wniosku, że wygoda i szybkość są najważniejszymi priorytetami, ponieważ marnowanie czasu na zamawianie dodatkowych części lub co gorsza konieczność wstrzymania, a następnie podjęcia naprawy na nowo ze względu na brak elementów czy akcesoriów generuje straty czasu i pieniędzy. Oferując główną część wraz z zestawem do montażu w jednym opakowaniu, umożliwiamy warsztatom szybki montaż zgodny ze standardami OE, zwiększając zarówno satysfakcję klienta, jak i dochodowość samego warsztatu.

Dbałość o dostarczenie odpowiednich części oraz podejście Delphi skoncentrowane na jakości oznacza, że każdy produkt został wykonany zgodnie ze specyfikacją OE, uwzględniając nawet takie detale jak nakrętki i śruby.

Kiedy w grę wchodzą elementy krytyczne dla bezpieczeństwa, takie jak układ kierowniczy, montowanie części o najwyższej jakości jest kluczowe” dodaje Neil Fryer. „Dlatego każda z naszych części układu kierowniczego przechodzi rygorystyczne testy wymiarowe, materiałowe, trwałości i wytrzymałości. Zatem niezależnie od tego, czy jest to wahacz, czy śruba mocująca, wiemy, że ich wydajność będzie taka sama jak produktów OE”.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ dolcevita 1 9 miesięcy temu Właśnie zamierzam tam wdepnąć na targach, w tamtym roku udało mi sie kilka ciekawych rzeczy dowiedzieć od jednego gościa z delphi
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony