ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Części i regeneracja

Wyposażenie warsztatu

Warto wiedzieć

Wydarzenia

ponad rok temu  27.02.2018, ~ Administrator   

TTM: kolejne wyróżnione produkty

Oto kolejni laureaci konkursu o Złoty Medal Targów Techniki Motoryzacyjnej 2018. Nagrodzono siedemnaście, zdaniem jury, najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych produktów. Wszystkie je można będzie obejrzeć na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (5-8 kwietnia, MTP Poznań).

M-Pakiet: modernizacja linii diagnostycznej starszego typu z użyciem nowoczesnego sterowania
W.S.O.P. Sp. z o.o., Gliwice
Pawilon 7A stoisk 23

M-Pakiet to modernizacja linii diagnostycznej. To unikalne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie pozwalające na adaptację urządzeń produkcji MAHA starszych generacji do nowych wymogów, bez konieczności ich kosztownej wymiany. Do istniejących części podłogowych (rolki hamulcowe, tester amortyzatorów oraz zbieżności) dobudowywane jest nowoczesne sterowanie zaczerpnięte z polskiej linii diagnostycznej CERTUS EVO2. Tak zmodernizowany produkt posiada certyfikat ITS dopuszczający do użytkowania w SKP.

Odkurzacz samoobsługowy SB VC
Alfred Kärcher GmbH&CO.KG, Niemcy
Kärcher Sp. z o.o., Kraków
Pawilon 8A stoisko 6

Stworzony z myślą o spełnianiu najwyższych wymagań czyszczenia, mocy ssania, wygody oraz nowoczesnej konstrukcji. Z naszym odkurzaczem samoobsługowym SB VC zapewniamy maksymalną funkcjonalność, rozwiązania techniczne i łatwą obsługę. Automatyczny system czyszczenia filtra TACT gwarantuje stałą moc ssącą urządzenia. Wciąganie węża opiera się na słupku wykonanym z włókna szklanego, który minimalizuje kontakt z podłożem i przecieranie się węży. Nowo zaprojektowany uchwyt dyszy ssącej jest wygodny i dobrze leży w dłoni podczas procesu odkurzania.

Pistolet spryskujący EASY!Force
Alfred Kärcher GmbH&CO.KG, Niemcy
Kärcher Sp. z o.o., Kraków
Pawilon 8A stoisko 6

Pistolety EASY!Force wykorzystują siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody, aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera. Dzięki opatentowanej konstrukcji EASY!Lock system drastycznie zmniejsza czas nawet do 5x podłączania i rozłączania w porównaniu do tradycyjnych systemów gwintowych zachowując jednocześnie trwałość i wytrzymałość.

QUANTUM UNIGEO – Uniwersalny przyrząd do pomiaru geometrii ustawienia kół i osi pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej do i powyżej 3,5 t
UNIMETAL Sp. z o.o., Złotów
Pawilon 7A stoisko 12

Quantum UniGeo to urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii kół i osi w pojazdach osobowych i ciężarowych. Przełomowy i naprawdę uniwersalny system przeznaczony do stosowania w stacji kontroli pojazdów i warsztatach. Jest efektem pomysłowego zastosowania udoskonalonych technologii pomiaru i wynikiem nowego podejścia do projektowania zorientowanego na użytkownika. Wyznacza nowe standardy na rynku, pokazując, że uniwersalna geometria może być jednocześnie precyzyjna, kompaktowa i wygodna w użyciu.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony