Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

miesiąc temu  30.01.2023, ~ Rafał Dobrowolski,   Czas czytania 2 minuty

Volkswagen Poznań partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Volkswagen Poznań partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Volkswagen Poznań oficjalnie przystąpił do Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu, zyskując tym samym oficjalny tytuł Partnera Strategicznego. Program Partnerstwa jest platformą dla firm do rozwoju, zdobywania wiedzy oraz networkingu i dzielenia się dobrymi praktykami w obszarze odpowiedzialności biznesu i ESG.

Program Partnerstwa, do którego przystąpił Volkswagen Poznań, to kompleksowy program współpracy FOB z firmami – liderami odpowiedzialnego biznesu, które poprzez swoje zaangażowanie i działania przyczyniają się do szerzenia idei zrównoważonego rozwoju w Polsce. Firmy przyłączając się do programu stają się częścią społeczności, ruchu promującego odpowiedzialne prowadzenie biznesu.

Przyjmując firmę do grona Partnerów, Forum opiera się na pozytywnych przykładach praktyk biznesowych, bierze pod uwagę chęć i gotowość firmy do wprowadzania zasad odpowiedzialnego biznesu w jej codziennym działaniu oraz do rozwoju tego tematu w Polsce.

- Przystąpiliśmy do Programu Partnerstwa FOB, by dzielić się prowadzonymi przez Volkswagen Poznań praktykami na rzecz zrównoważonego rozwoju - mówi Stefanie Hegels, Dyrektorka Zakładu Volkswagen Poznań we Wrześni.

- W ramach członkostwa budujemy także relacje i dzielimy się wiedzą z pozostałymi partnerami, którym przyświeca podobny cel upowszechniania idei zrównoważonego rozwoju. Uzyskanie przez Volkswagen Poznań tytułu partnera strategicznego to symbol ważnego sojuszu na rzecz odpowiedzialnego biznesu i jednocześnie świadomego realizowanie celów Agendy 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Fot. Volkswagen Poznań

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony