ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Warto wiedzieć

Części i regeneracja

Paliwa i oleje

Warto wiedzieć

Wydarzenia

8 miesięcy temu  06.06.2018, ~ Administrator   

Wymiana filtra nie zawsze prosta? Poradniki od Sogefi [VIDEO]

Sogefi oferuje pełną gamę filmów instruktażowych, które stanowią pomoc dla mechaników przy wymianie najpopularniejszych filtrów. Dostępne są również filmy wyjaśniające istotne aspekty zastosowanych w filtrach technologii. Producent wzmacnia swoje wsparcie dla techników dzięki dużej liczbie tutoriali wideo krok po kroku, zamieszczanych na swoim kanale YouTube.

W przypadku niektórych modeli samochodów wymiana filtrów jest dość prosta, podczas gdy w przypadku innych jest bardziej skomplikowana: na przykład może być konieczne usunięcie elementów nadkola, aby dotrzeć do właściwej lokalizacji filtrów, lub zastosowanie specjalnego narzędzia. Filmy wideo pokazują wszystkie kroki, które należy wykonać, aby wyjąć zużyty filtr i zamontować nowy.

Lista odtwarzania według marki zawiera filmy o innowacyjnych, wiodących technologiach dostępnych pod marką Sogefi: Diesel3Tech™, Diesel3Tech+™ i Chevron Pleating, a także tutoriale na temat wszystkich rodzin filtrów: powietrza, oleju, oleju napędowego, benzyny i kabinowych, dostępne w językach angielskim, francuskim, włoskim, niemiecki i hiszpańskim.

Dzięki niedawno wydanym aplikacjom katalogowym na tablety i smartfony oraz kanałowi YouTube, Sogefi przyczynia się do cyfrowej ewolucji rynku, wykazując się innowacyjnym podejściem do tworzenia kanału bezpośredniej komunikacji zarówno z profesjonalnymi klientami, jak i użytkownikami końcowymi.

Wszystkie filmy dostępne TUTAJ.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony