Układ hamulcowy i zawieszenie

Wydarzenia

8 miesięcy temu  06.10.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Brembo zaprasza najzdolniejszych wynalazców

Ruszyła rejestracja na drugi hackathon. Wydarzenie ma na celu poszukiwanie nowych rozwiązań poza typowymi procesami innowacji i zgodnych z wizją Brembo: „Turning Energy in Inspiration”.

Brembo, światowy lider i innowator w dziedzinie technologii układów hamulcowych, organizuje drugi BREMBO HACKATHON w dniach od 13 do 15 października 2023 r. w Brembo Inspiration Lab w Sunnyvale w Kalifornii.

- Brembo Hackathon łączy najzdolniejszych wynalazców z Doliny Krzemowej, aby pomóc w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań komercyjnych - powiedział Daniele Schillaci, CEO Brembo.

- W nieustannie zmieniającym się krajobrazie rynku motoryzacyjnego, technologia wychodząca naprzeciw nowym wyzwaniom może powstawać w różnych sytuacjach, a zwycięzcy tego przedsięwzięcia będą mogli przyczynić się do realizacji wizji Brembo jako dostawcy nowoczesnych rozwiązań. Nie ma lepszego miejsca na organizację tego wydarzenia niż nasze Inspiration Lab, w którym, podobnie jak wszyscy uczestnicy projektu, każdego dnia poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych.

Fot. Brembo

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony