ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Układ hamulcowy i zawieszenie

Kierowcy o amortyzatorach BILSTEIN

Wyróżnienia przyznawane przez kierowców są zawsze ważne dla producentów części zamiennych. BILSTEIN poinformował, że w plebiscycie czytelników magazynu Sport Auto przypadły one dla tej marki nie tylko w dwóch kategoriach produktów, ale też i po raz dwunasty z rzędu.

Amortyzatory BILSTEIN podzielone są na dwie serie - Replacement i Performance. Do pierwszej należą zamienniki oryginalnie montowanych części, do drugiej referencje przeznaczone do modyfikacji zawieszenia.

Rola amortyzatorów Performance w ofercie BILSTEIN systematycznie rośnie, bowiem za ich pomocą można według własnych preferencji, i co ważne zgodnie z wytycznymi producenta samochodu, zmienić charakterystykę zawieszenia auta. Najczęściej odnosi się to do utwardzenia pracy tłoka i obniżenia prześwitu nadwozia - mówi Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, przedstawiciela marki BILSTEIN w Polsce. - Performance to także zestawy sportowych amortyzatorów przeznaczone do samochodów o wyższych osiągach. Kierowca może w nich regulować nastawy osi lub wysokość nadwozia.

Parametry tych rozwiązań potwierdzają czytelnicy licznych pism motoryzacyjnych. BILSTEIN systematycznie jest w nich wyróżniany, a ostatnim tego dowodem jest podwójna nagroda Best Brand 2018 magazynu „Sport Auto”. I to po raz dwunasty z rzędu! W kategorii „Amortyzatory” marka BILSTEIN otrzymała blisko 70 procent głosów, zaś w kategorii „Zawieszenie Sportowe” niecałe 65 procent.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony