Układ hamulcowy i zawieszenie

Układ hamulcowy

ponad rok temu  07.01.2019, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

TOMEX Hamulce: będą nowości w ofercie

W 2018 roku produkty TOMEX pojawiły się w TecDoc.

- Miniony rok możemy nazwać bardzo pracowitym – mówi Jacek Tomczyk, dyrektor handlowy TOMEX Hamulce. W 2018 roku przypadła 40. rocznica powstania firmy.

- Wkrótce przedstawimy nową technologię prasowania klocków hamulcowych. Ubiegłej jesieni mieliśmy okazję aktywnie testować nasze klocki hamulcowe w Szwecji, a na ten rok przewidziane są dalsze testy drogowe m.in. we Włoszech. Związane jest to z tym, iż oczekujemy od naszych klocków doskonałego hamowania w każdych warunkach drogowych, bez względu na panującą aurę. Dlatego też niezależne testy prowadzone są np. w chłodnej i wilgotnej Skandynawii oraz ciepłej i suchej części południowej Europy – informuje Jacek Tomczyk. Firma TOMEX w 2019 zaoferuje też tarcze hamulcowe.

W 2018 roku produkty TOMEX pojawiły się w TecDoc. - Już teraz możemy ocenić, iż pomogło nam to w dalszej ekspansji na rynki zagraniczne. Jako ciekawostkę mogę dodać, że nasza firma została zaliczona do grona „Certyfikowany Dostawca Danych“ (TecDoc Certified Data Supplier). Wyróżnienie to uzyskiwane jest jedynie przez dostawców zapewniających najwyższą jakość danych pod względem zarówno merytorycznym, jak i składniowym. Obecnie nasze hamulce wysyłane są do niemalże wszystkich państw Europy – opowiada dyrektor.

Ponadto odbiorcami są także kraje bliskiego wschodu oraz centralnej Azji, gdzie firma pozyskała ostatnio dużych klientów w Kazachstanie i Azerbejdżanie.

- Rok 2019 zapowiada się równie ciekawie, choćby z powodu, iż akcentujemy naszą obecność także w sporcie motorowym poprzez kontynuację wsparcia jednego z najbardziej utytułowanych teamów biorących udział w zawodach ¼ mili. Nasze nowe hasło przewodnie (PROJEKTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO) doskonale wpisuje się w nasze działania. Począwszy od Działu Konstrukcyjnego, przez Dział Badań i Rozwoju oraz Laboratorium naszym celem jest wysokiej jakości produkt, zapewniający bezpieczeństwo każdemu uczestnikowi ruchu drogowego. Nawiązując do bezpieczeństwa nadmienię, iż w ubiegłym roku dołączyliśmy do akcji cyklu Szkoleń Bezpiecznej Jazdy, a kolejny trening odbędzie się już 19 stycznia w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy na Torze w Łodzi – mówi.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony