Lakiernictwo i blacharstwo

ponad rok temu  19.04.2019, ~ Administrator   

Soft99 z dwiema światowymi premierami. W ofercie m.in. nowa linia powłok ceramicznych

Soft99, japoński producent kosmetyków do pielęgnacji aut, przedstawił dwie światowe nowości produktowe. Podczas pierwszej międzynarodowej konferencji poświęconej strategiom biznesowym, zorganizowanej w berlińskim Classic Remise, firma zaprezentowała nową wersję swojego europejskiego bestsellera oraz premierową linię profesjonalnych powłok ochronnych. W niezwykłym motoryzacyjnym otoczeniu uczestnicy wydarzenia, jako pierwsi mieli okazję zobaczyć nową odsłonę kultowego wosku Fusso Coat 12 Months oraz zupełnie nową linię powłok ceramicznych Qjutsu.

Fusso Coat 12 Months

Fusso Coat 12 Months stanowiący bestseller w europejskiej ofercie producenta jest jednym z głównym reprezentantów kategorii wosków syntetycznych. Niedościgniona technologia oparta o polimery fluorowe (PTFE), bezkompromisowa trwałość sięgająca 12 miesięcy oraz imponujące rezultaty wizualne, pozwoliły zbudować ogromną popularność pośród entuzjastów motoryzacji i profesjonalistów w dziedzinie kosmetyki samochodowej. Produkt, którego historia sięga 1991 roku doczekał się kolejnej, ulepszonej wersji. Podążając za światowymi trendami i odpowiadając na oczekiwania użytkowników, firma Soft99 zdecydowała się dokonać ważnych aktualizacji nie tylko w recepturze, ale także w projekcie opakowania. Do kluczowych zmian zalicza się m.in. nowy rozpuszczalnik użyty w formule wosku. Obecny jest bardziej przyjazny dla środowiska i użytkownika, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich cenionych właściwości produktu. Dokonane zmiany pozwoliły złagodzić intensywny zapach preparatu, a japońscy specjaliści wzbogacili skład o nowe oleje wygładzające, które poprawiają komfort pracy z woskiem i ograniczają ryzyko błędów podczas aplikacji. Fusso Coat 12 Months zyskał także zaktualizowane opakowanie odpowiadające dynamicznie zmieniającym się trendom i europejskim gustom klientów.

Linia powłok Qjutsu

Rynek profesjonalnych powłok zabezpieczających to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi autodetailingu. Zarówno klienci, jak i profesjonaliści cenią sobie to rozwiązanie za jego trwałość i właściwości ochronne, tak istotne w dobie optymalizacji materiałowej i jakościowej. Wieloletnie doświadczenia firmy w połączeniu z doskonałością japońskiej technologii, pozwoliły Soft99 opracować komplementarny system do ochrony wszystkich elementów pojazdu. W skład premierowej linii wchodzi aż 6 powłok: dwie do zabezpieczenia lakieru (Body Coat PRO, Body Coat), Body Coat Mat do zabezpieczenia powierzchni matowych, do felg (Wheel Coat), do hydrofobizacji szyb (Glass Coat) oraz do kloszy reflektorów wykonanych z tworzywa (Coat For Lights). Dzięki tak sformułowanej ofercie, klienci mogą zdecydować się na kompleksowe zabezpieczenie każdego elementu swojego pojazdu w tej samej technologii, z gwarancją najwyższej jakości. Nazwa Qjutsu jest połączeniem japońskiego słowa „jutsu” oznaczającego technikę (umiejętność) w danej dziedzinie, natomiast „Q” jest zaczerpnięte od słowa „Quartz”, czyli kwarcu – głównego składnika powłok kwarcowych.

Fusso Coat 12 Months w nowej odsłonie trafi do sprzedaży w drugiej połowie bieżącego roku. Obecnie, klienci wciąż mogą nabyć dotychczasową wersję Fusso Coat 12 Months, w edycji limitowanej, wyposażonej w unikalny certyfikat i oznaczenie na opakowaniu, które stanowią symboliczny akcent kolekcjonerski dla produktu obecnego na rynku w niezmienionej formie od kilkunastu lat.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony