Sieci warsztatowe

Sieci warsztatowe

ponad rok temu  08.02.2019, ~ Administrator - ,   Czas czytania 3 minuty

ZF [pro]Tech

1. Nazwa sieci warsztatowej
ZF [pro]Tech

2. Nazwa podmiotu organizującego sieć
ZF Aftermarket

3. Określenie działalności
ZF [pro]Tech to globalny koncept skierowany do warsztatów zajmujących się naprawą układów przeniesienia napędu, zawieszeń i układów hamulcowych, zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych. W Polsce projekt wystartował w czerwcu ubiegłego roku, a jego podstawowym celem jest udzielenie bezpośredniego wsparcia technicznego pracownikom warsztatów. Uczestnicy programu uzyskują dostęp do technologii stosowanych w produktach marek ZF Aftermarket: Lemförder, Sachs, TRW i ZF, a dzięki bogatej ofercie szkoleń mają możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

4. Liczba zrzeszonych członków
170

5. Rodzaje usług
Cały koncept został podzielony na dwie opcje: ZF [pro]Tech start i ZF [pro]Tech plus. W każdej z nich partnerzy otrzymują do dyspozycji specjalnie przygotowany portal internetowy z pełną ofertą szkoleń, ich szczegółowymi opisami i programem wraz z możliwością rezerwacji. Platforma daje dostęp do katalogów produktów, informacji technicznych i praktycznych wskazówek w formie krótkich filmów poradnikowych. Dostępne są również instrukcje montażowe i wykaz akcji serwisowych prowadzonych przez producentów pojazdów. Partnerzy rozszerzonej wersji programu ZF [pro]Tech plus co roku otrzymują bezpłatny dostęp do dwudniowego szkolenia technicznego. Tematyka szkoleń się zmienia, a szkoleniowcy ZF Aftermarket kładą duży nacisk na ich część praktyczną. Dodatkowo partnerzy ZF [pro]Tech plus mogą liczyć na bezpośrednie wsparcie ekspertów ZF w swoich warsztatach. Osobista opieka specjalisty zapewnia, w razie potrzeby, fachową pomoc i pozwala na dobranie najlepszej formy wsparcia warsztatu, również w zakresie serwisowania automatycznych skrzyń biegów.

6. Korzyści z członkostwa w sieci
- Dostęp do instrukcji montażowych.
- Portal online – wszystkie dane dostępne w jednym miejscu.
- Informacje techniczne i montażowe dostępne przez infolinię produktową.
- Praktyczne szkolenia techniczne przeprowadzane na specjalnie przygotowanych pojazdach.
- Wsparcie osobistego opiekuna w warsztacie.
- Wsparcie eksperta w zakresie serwisowania i naprawy automatycznych skrzyń biegów.
- Dostęp do akcji serwisowych producentów pojazdów.
- Ścisła współpraca z ZF Aftrmarket.

7. Zobowiązania członków
Utrzymywanie aktywnej współpracy handlowej poprzez zaopatrywanie się w części marek należących do portfolio ZF Aftermarket, czyli Lemförder, Sachs, TRW i ZF.  W przypadku opcji ZF [pro]Tech plus partner zobowiązany jest do uczestniczenia w jednym bezpłatnym szkoleniu technicznym w ciągu roku i osiągnięcia wyznaczonych obrotów na zakupach części wymienionych marek.

8. Struktura zarządzania siecią
Koncept warsztatowy ZF [pro]Tech zarządzany jest poprzez centralę w Niemczech za pośrednictwem polskiego przedstawicielstwa ZF Aftermarket.

9. Sposób komunikacji wewnątrz sieci
Informacje dla partnerów przekazywane są za pomocą: poczty elektronicznej, newsletterów i platformy internetowej. Dostępna jest również infolinia produktowa i kontakt z osobistym opiekunem. 

10. Plany rozwoju
ZF [pro]Tech wprowadza na rynek nową jakość do oferty dostępnych szkoleń technicznych, która pozwoli na przekazanie najistotniejszych aspektów technicznych związanych z produktami koncernu ZF.

11. Warunki przystąpienia dla nowych członków
Warsztaty zainteresowane przystąpieniem do jednej z opcji konceptu warsztatowego ZF [pro]Tech muszą wejść na stronę protech.zf.com i dokonać rejestracji, podczas której wybiorą jedną z opcji. W przypadku wybrania opcji ZF [pro]Tech plus zostaną odwiedzeni przez naszego przedstawiciela i zobowiązani do podpisania umowy partnerskiej.

ZF Friedrichshafen AG S.A.
Przedstawicielstwo w Polsce
Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa
tel. 22 354 84 77

GALERIA ZDJĘĆ

Tomasz Gańko specjalista ds. konceptów warsztatowych tomasz.ganko@zf.com

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony